Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2015, 15:25

Assassin's Creed: Syndicate - obejrzyj prawie 50 minut zapisu rozgrywki

Firma Ubisoft opublikowała nowy materiał video z Assassin's Creed: Syndicate, zawierający prawie pięćdziesiąt minut zapisu rozgrywki.

Podczas tegorocznych targów E3 otrzymaliśmy sporo nowych informacji i materiałów graficznych z Assassin's Creed: Syndicate, ale wielu fanów serii zapewne wciąż ma ochotę na dokładkę. Jeśli należycie do tej grupy to zainteresować Was powinien opublikowany właśnie świeży materiał video zawierający prawie pięćdziesiąt minut zapisu rozgrywki, pozwalającego wyrobić sobie całkiem przyzwoitą opinie na temat kierunku, w którym zmierza ten projekt.

Przypomnijmy, że Assassin's Creed: Syndicate powstaje z myślą o PC, Xboksie One i PlayStation 4. Wydania konsolowe trafią do sprzedaży 23 października tego roku. Natomiast wersja pecetowa zaliczy lekki poślizg, ale na razie nie wiemy jeszcze dokładnie jak długie okaże się to opóźnienie. Na pocieszenie gracze komputerowi otrzymali od autorów obietnicę, że tym razem ich wydanie będzie bardziej dopracowane i lepiej zoptymalizowane.

Premierze gry towarzyszyć będzie publikacja powiązanej z nią fabularnie powieści Assassin's Creed Underworld autorstwa Olivera Bowdena, czyli pisarza mającego na koncie siedem wcześniejszych książek z tej serii. Czytelnicy będą mogli poznać historię zabójcy imieniem Henry Green, który ostatecznie stanie się mentorem dla bliźniaków będących głównymi bohaterami Assassin's Creed: Syndicate. Powieść najprawdopodobniej trafi także na polski rynek za sprawą wydawnictwa Insignis.

  1. Assassin's Creed: Syndicate – oficjalna strona gry
  2. Widzieliśmy Assassin’s Creed: Syndicate – GTA w wiktoriańskim Londynie