Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 18 lipca 2015, 16:10

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 18-19 lipca (m.in. seria Anomaly, Metal Slug, Goat Simulator)

W tym tygodniu na promocji znalazło się kilka niezłych gier mobilnych. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich produkcji jak serie Anomaly, Metal Slug, The King of Fighters, Goat Simulator, a także wielkiej letniej wyprzedaży w App Store.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier SNK Playmore (Android/iOS) – m.in. serie The King of Fighters i Metal Slug

Z okazji gorącego lata firma SNK Playmore zdecydowała się obniżyć ceny niemal wszystkich gier mobilnych ze swojego bogatego katalogu. W efekcie otrzymaliśmy możliwość nabycia za niewiele ponad 4 złote wielu godnych uwagi hitów, pokroju gier z serii Metal Slug, The King of Fighters czy Garou: Mark of the Wolves. Z pełną ofertą wyprzedaży zapoznacie się poniżej:

Goat Simulator

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 20 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 21 zł

Studio Coffee Stan nie ustaje w promowaniu swojego absurdalnego hitu Goat Simulator. Jednym z najlepszych sposobów są obniżki ceny. Produkcję, która przed kilkoma tygodniami została rozbudowana o samodzielny, płatny dodatek GoatZ, możecie aktualnie nabyć aż o 80% taniej. W pełnym błędów Goat Simulator przejmujemy kontrolę nad tytułowym zwierzęciem hodowlanym i siejemy zniszczenie w niewielkim miasteczku. Wbrew nazwie, produkcji daleko do bycia symulatorem. Bliżej jej do starych gier skaterskich – zadanie postawione przed gracze polega m.in. na wykonywaniu szalonych kozich trików.

Wyprzedaż gier z serii Anomaly (Android/iOS)

Polskie studio 11 bit, które w ostatnich dniach wypuściło na rynek mobilną odsłonę swojego największego hitu, czyli wojennej gry survivalowej This War of Mine, uruchomiło wyprzedaż gier ze strategicznej serii Anomaly. Pierwsze trzy tytuły reprezentują odwrócone tower defense, natomiast najnowsze Defenders stanowi powrót do korzeni tego strategicznego gatunku. Wszystkie charakteryzuje wysoka jakość wykonania – tak pod kątem technicznym, jak i na płaszczyźnie mechaniki rozgrywki.

Lifeline

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 12 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

W dalszym ciągu obowiązuje zniżka na Lifeline – jedną z ciekawszych gier mobilnych ostatnich miesięcy. W produkcji studia 3 Minute Games nawiązujemy kontakt z Taylorem – astronautą, którego statek rozbił się na powierzchni planety zamieszkałej przez obcą rasę. Pozostali członkowie załogi zginęli lub zaginęli i tak naprawdę jesteśmy dla bohatera jedynym ratunkiem. Pomagamy mu podejmować trudne decyzje, od których często zależeć będzie jego dalsza egzystencja na odległym i nieprzyjaznym globie. Co ciekawe, kolejne wiadomości  przychodzą do nas w formie powiadomień push w różnych porach dnia i nocy. Produkcja przywodzi na myśl tekstowe przygodówki i potrafi zapewnić wiele ciekawych wrażeń.

Letnia wyprzedaż w App Store – m.in. Radiation Island, Shadowmatic, Limbo, The Room Two

W App Store trwa letnia wyprzedaż. Dzięki temu posiadacze iPhone’a i iPada mogą nabyć za grosze – a konkretnie rzecz ujmując nieco ponad 4 złote – sporą liczbę godnych uwagi gier mobilnych. W ofercie znalazła się m.in. survivalowa Radiation Island, logiczne Shadowmatic, klimatyczna platformówka Limbo oraz efektowna sieciowa strzelanka Battle Supremacy. Poniżej prezentujemy najciekawsze, naszym zdaniem, propozycje: