Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2018, 18:25

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Games with Gold w kwietniu - m.in. The Witness i Assassin's Creed Syndicate

Microsoft ujawnił gry na konsole Xbox One i Xbox 360, które otrzymają w kwietniu abonenci Xbox Live Gold. Pogramy m.in. w The Witness i Assassin's Creed Syndicate.

Assassin's Creed: Syndicate jedną z gier rozdawanych w ramach abonamentu Xbox Live Gold. - Games with Gold w kwietniu - m.in. The Witness i Assassin's Creed Syndicate - wiadomość - 2018-03-28
Assassin's Creed: Syndicate jedną z gier rozdawanych w ramach abonamentu Xbox Live Gold.

Powoli zbliża się koniec miesiąca, więc Microsoft postanowił ujawnić gry, które pojawią się w kwietniu w ramach Games with Gold. Aktywni abonenci usługi Xbox Live Gold tradycyjnie otrzymają w ramach subskrypcji cztery produkcje – dwie tylko na konsolę Xbox One i dwie na Xboksa 360, dostępne także na nowszym sprzęcie w ramach wstecznej kompatybilności.

Gry na Xboksa One

Przez cały kwiecień dostępne będzie logiczne The Witness od Jonathana Blowa, autora słynnego Braida. Jest to rozbudowana, zaskakująca i momentami bardzo trudna produkcja, która ukazała się w 2016 roku. Gra zapewnia sporo godzin rozgrywki, więc nie będziemy narzekać na nudę, zwłaszcza że otrzymamy także…

Assassin's Creed: Syndicate z 2015 roku. Produkcji raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale w ramach krótkiego przypomnienia napomkniemy, że w tej odsłonie popularnego cyklu trafiamy do XIX-wiecznego Londynu, gdzie śledzimy losy asasyna Jacoba i jego siostry Evie. Tytuł dostępny będzie w dniach 16 kwietnia – 15 maja. Pamiętajcie też, że do 15 kwietnia możecie pobrać SUPERHOT.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360

Na dokładkę otrzymamy dwie produkcje z Xboksa 360. Będą to zręcznościowa gra Cars 2: The Video Game (rozdawana w dniach 1-15 kwietnia) oparta na filmie animowanym, oraz kosmiczny survival horror Dead Space 2, który dodamy do swojej biblioteki od 16 kwietnia do końca tego miesiąca. Jak wspominaliśmy wcześniej, w projekty te można będzie też grać na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności.

Na koniec przypominamy, że produkcje z Xboksa 360 zostają z nami na zawsze i nie znikają nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold. Natomiast tytuły z Xboksa One można ogrywać dopóki mamy aktywną subskrypcję.