Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2015, 19:20

autor: Pirlond

Assassin's Creed: Syndicate - data premiery dodatku Jack the Ripper

Firma Ubisoft ujawniła konkretną datę premiery Jack the Ripper – pierwszego dużego DLC do gry Assassin’s Creed: Syndicate. Rozszerzenie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukaże się 15 grudnia, a na PC tydzień później.

Jack the Ripper będzie pierwszym dużym i fabularnym dodatkiem do Assassin’s Creed: Syndicate. Akcja rozszerzenia osadzona zostanie dwadzieścia lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry, ale tym razem wcielimy się tylko w Evie (nie będzie możliwości pokierowania jej bratem, Jacobem). Bohaterka stanie przed zadaniem rozwiązania sprawy tytułowego zabójcy kobiet – siejącego postrach na ulicach wiktoriańskiego Londynu legendarnego Kuby Rozpruwacza. Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że DLC ukaże się w pierwszej kolejności na konsolach Xbox One i PlayStation 4, na których pojawi się w przyszłym tygodniu – 15 grudnia. Posiadacze komputerów będą musieli uzbroić się w nieco więcej cierpliwości, bo oni swoją wersję dostaną tydzień później, a konkretnie 22 grudnia.

Rozszerzenie kosztować ma 14,99 dolarów (około 59 zł). Posiadacze przepustki sezonowej pobiorą go za darmo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.