Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2015, 19:24

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - stwórz świąteczny mod i wygraj wiedźmiński miecz

Studio CD Projekt RED rozpoczęło konkurs Witcher Mod Contest, w którym można wygrać prawdziwy wiedźmiński miecz. By powalczyć o unikalny gadżet, należy stworzyć mod wyposażający Geralta albo inną postać w świąteczny ubiór, zbroję mikołaja lub coś podobnego.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - stwórz świąteczny mod i wygraj wiedźmiński miecz - ilustracja #1

Studio CD Projekt RED, odpowiedzialne za grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, wystartowało z kolejną inicjatywą dla fanów Geralta i spółki. Tym razem przygotowano coś dla uzdolnionych moderów. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie świątecznego wyposażenia dla postaci w grze. Może to być zarówno jeden element (np. czapka Mikołaja), albo cały komplet (zbroja). Do wygrania jest nie byle co, bo prawdziwy miecz wiedźmiński (twórcy zarzekają się, że został wykuty przez mistrza Hattoriego). By wziąć udział w walce o widoczny poniżej gadżet, musicie przede wszystkim być pełnoletni i stworzyć mod, który należy umieścić na stronie Nexus Mods w zakładce „file admin”. Dodatkowo nie zapomnijcie otagować go hasłem „Witcher Mod Contest”. Po wykonaniu tych czynności klikacie na widoczny poniżej link strony konkursowej i wypełniacie krótki formularz, załączając w treści link do swojego moda. Konkurs potrwa do 5 stycznia 2016, do godziny 16:00 czasu polskiego.

Nagroda w konkursie Witcher Mod Contest. - Wiedźmin 3: Dziki Gon - stwórz świąteczny mod i wygraj wiedźmiński miecz - wiadomość - 2015-12-10
Nagroda w konkursie Witcher Mod Contest.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC od 19 maja bieżącego roku. Produkcja jest jedną z najlepiej ocenianych tegorocznych pozycji, zebrała mnóstwo nagród (w tym tytuł gry roku na The Game Awards 2015) i odniosła sukces finansowy, sprzedając się w liczbie 6 milionów egzemplarzy w ciągu pierwszych sześciu tygodni obecności na rynku.

Tytuł doczekał się już dużego dodatku Serca z Kamienia, a na przyszły rok zaplanowane jest drugie tego typu rozszerzenie, zatytułowane Krew i wino. Ponadto studio CD projekt RED ma w planach jeszcze jakaś niespodziankę, ale obecnie nie wiemy, co to może być.