Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Assassin's Creed: Syndicate (PC)

Dodatki do Assassin's Creed: Syndicate

Assassin's Creed: Syndicate - Ostatni Maharadża
Assassin's Creed: Syndicate - Ostatni Maharadża

dodatek do gry1 marca 2016

Dodatek fabularny do sandboksowej gry akcji Assassin's Creed: Syndicate, której kolejne odsłony powstają pod skrzydłami firmy Ubisoft. Rozszerzenie wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Ostatni Maharadża opowiada o indyjskim arystokracie o imieniu Duleep Singh, który usiłuje odzyskać należne mu prawa do tytułu maharadży. Jego cele konfliktują jednak z planami Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej, sprzymierzonej z Zakonem Templariuszy. Wcielając się na przemian w znane z podstawowej wersji gry rodzeństwo Frye, gracz pomaga wspomnianemu arystokracie w walce o sprawiedliwość. Historia Ostatniego Maharadży składa się z dziesięciu misji, które zostały wkomponowane w główną kampanię Assassin's Creed: Syndicate, a dostęp do nich otrzymujemy po ukończeniu Sekwencji numer 3. Pod względem mechaniki rozszerzenie nie wprowadza niczego nowego – nadal mamy do czynienia z trzecioosobową grą akcji z dużym naciskiem na swobodę poruszania się po mieście, elementami składankowymi i dynamiczną walką.

Assassin's Creed: Syndicate - Kuba Rozpruwacz
Assassin's Creed: Syndicate - Kuba Rozpruwacz

dodatek do gry22 grudnia 2015

Pierwszy duży dodatek fabularny do gry Assassin’s Creed: Syndicate firmy Ubisoft. Jego akcja rozgrywa się w roku 1888 – a więc 20 lat po wydarzeniach z gry podstawowej i koncentruje wokół polowania na słynnego seryjnego mordercę, Kubę Rozpruwacza. Kiedy prowadzone przez Scotland Yard śledztwo nie przynosi efektu, a mieszkańców miasta zaczyna ogarniać coraz większa panika, zadanie powstrzymania potwora spada na barki Jacoba oraz Evie (której poczynaniami kierujemy przez większość czasu). Assassin’s Creed: Syndicate – Jack the Ripper oferuje w sumie 10 zupełnie nowych misji, rozgrywających się w niewielkim, zamkniętym rejonie Londynu, a także zestaw opcjonalnych misji pobocznych, w których wcielamy się także w postać samego Rozpruwacza. W kwestii mechaniki obyło się bez większych zmian, choć wszystkie postacie w grze posiadają teraz trzystopniowy wskaźnik przerażenia, a podczas rozgrywki korzystamy z kilku nowych gadżetów, wykorzystujących substancje halucynogenne.

DLC do Assassin's Creed: Syndicate

Streets of London Pack

cena: 31,00 zł

DLC19 stycznia 2016

Pakiet oferuje nowe misje (dwuetapowa Konspiracja Darwina i Dickensa oraz zadanie Uciekający Pociąg), 13 dodatkowych rodzajów broni, 6 elementów wyposażenia i 3 stroje.

Ubiór w stylu epoki wiktoriańskiej dla Jacoba

cena: za darmo

DLC19 listopada 2015

Specjalny, wiktoriański strój dla Jacoba.

Pakiet Wiktoriańskie Legendy

cena: 21,00 zł

DLC19 listopada 2015

Zestaw wiktoriańskich przedmiotów dla Jacoba i Evie, w tym strój dla Evie, trzy nowe typy broni i dwa elementy wyposażenia. Aby skorzystać z pakietu, trzeba być na poziomie 7.

Ubiór steampunkowy dla Evie

cena: za darmo

DLC18 listopada 2015

Specjalny, steampunkowy strój dla Evie.

Pakiet Steampunk

cena: 21,00 zł

DLC18 listopada 2015

Zestaw steampunkowych przedmiotów dla Jacoba i Evie, w tym strój dla Jacoba, trzy nowe typy broni i dwa elementy wyposażenia. Aby skorzystać z pakietu, trzeba być na poziomie 7.