Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 01:55

Zwiastun i fragment rozgrywki Assassin's Creed: Syndicate zaprezentowany na E3

Podczas swojej konferencji na targach E3 firma Ubisoft zaprezentowała nowy zwiastun oraz fragment rozgrywki z planowanego na październik Assassin's Creed: Syndicate.

Konferencja Ubisoftu dobiegła końca, a Francuzi na sam koniec zostawili jeden z najbardziej wyczekiwanych pokazów. Assassin's Creed: Syndicate, kolejną odsłonę wyjątkowo popularnej serii, mogliśmy zobaczyć tak na zwiastunie, jak i na kilkuminutowym fragmencie rozgrywki. Oba filmiki znajdziecie w tej wiadomości .

Zarówno zwiastun, jak i gameplay nie przedstawia w zasadzie większych nowości; możemy za to zobaczyć wszystkie znaki firmowe tej części popularnej serii. Wielki i gęsto zaludniony Londyn, brutalniejsza i bardziej dynamiczna walka, wspinaczka przy użyciu liny z hakiem, rekrutowanie nowych członków do swojego ulicznego gangu, jazda powozami oraz na dachach pociągów – o każdym z tych elementów dowiedzieliśmy się tak naprawdę już miesiąc temu, kiedy Ubisoft oficjalnie zapowiedział Syndicate. Podczas targów niektórzy gracze będą mogli jednak sami sprawdzić, jak produkcja prezentuje się w akcji – zarówno w Los Angeles, jak i w siedmiu innych miastach, rozrzuconych po Europie oraz Australii. Na premierę przyjdzie nam czekać do 23 października, kiedy to nowe Assassin's Creed zadebiutuje na Xboksie One oraz PlayStation 4. Ci, którzy wolą grać na PC, będą musieli uzbroić się w cierpliwość: na tej platformie dzieło Ubisoft Quebec ukaże się nieco później.

  1. Assassin's Creed: Syndicate – kompendium wiedzy
  2. Widzieliśmy Assassin's Creed: Syndicate – GTA w wiktoriańskim Londynie

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Miłośnik gier dla jednego gracza – niby przez lepszy klimat, ale tak naprawdę jest słaby w multi.

więcej