Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2015, 09:25

autor: Góral

Assassin's Creed: Syndicate - udostępniono ścieżkę dźwiękową

Firma Ubisoft udostępniła ścieżkę dźwiękową z gry Assassin's Creed: Syndicate w serwisach Muzyka Google Play, Spotify, Deezer oraz YouTube, gdzie możemy jej posłuchać za darmo.

Assassin's Creed: Syndicate, najnowsza odsłona słynnej serii przygodowych gier akcji, zadebiutowała kilka dni temu na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (wersja PC-towa ukaże się w listopadzie). Przy okazji firma Ubisoft, producent i wydawca tytułu, opublikowała w Internecie ścieżkę dźwiękową produkcji. Posłuchacie jej na kanale YouTube UBI LOUD lub w serwisach streamingujących muzykę (Muzyka Google Play, Spotify i Deezer). Za soundtrack odpowiada kompozytor Austin Wintory, który stworzył oprawę muzyczną takich gier jak flOw, Monaco: What's Yours Is Mine oraz Journey (Podróż), za którą zresztą zdobył kilka wyróżnień (m.in. BAFTA) oraz był nominowany do nagrody Grammy.

Assassin's Creed: Syndicate umożliwia bujanie się na linie, albo w rytm ścieżki dźwiękowej. - Assassin's Creed: Syndicate - udostępniono ścieżkę dźwiękową - wiadomość - 2015-10-26
Assassin's Creed: Syndicate umożliwia bujanie się na linie, albo w rytm ścieżki dźwiękowej.
Assassin's Creed: Syndicate w skrócie:
  • Kolejna odsłona popularnej serii gier firmy Ubisoft
  • Obecnie dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a w listopadzie także na PC-tach
  • Ścieżka dźwiękowa dostępna na YouTubie i w serwisach streamingujących muzykę

O samym Assassin's Creed: Syndicate pisaliśmy już wielokrotnie, więc osoby zainteresowane tematem z pewnością wiedzą o co chodzi, ale warto przypomnieć kilka najistotniejszych szczegółów związanych z tą produkcją. Przede wszystkim jej akcja rozgrywa się w XIX-wiecznym Londynie, w którym nieciekawą sytuację klasy robotniczej stara się poprawić rodzeństwo Asasynów – Jacob i Evie Frye. W kwestii rozgrywki nie zmieniło się zbyt dużo w porównaniu do poprzedniej odsłony serii, ale gra okazała się niezłą pozycją dla miłośników tego typu produkcji.

Assassin's Creed: Syndicate ukaże się 19 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych. Deweloperzy dali sobie dodatkowy miesiąc na produkcję, by nie popełnić błędów z 2014 roku, kiedy to Assassin's Creed: Unity okazało się bardzo niedopracowanym tytułem, zwłaszcza jeżeli chodzi o wersję PC-tową.