Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2015, 10:39

autor: Góral

Assassin's Creed: Syndicate zadebiutowało na PS4 i XOne

Od dziś w sklepach na terenie całego kraju możemy nabyć Assassin's Creed: Syndicate - najnowszą odsłonę popularnej serii przygodowych gier akcji Ubisoftu. Produkcja dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a w przyszłym miesiącu ukaże się wersja na PC-ty.

Wczoraj w sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Assassin's Creed: Syndicate – najnowszej odsłony popularnej serii firmy Ubisoft. Dziś produkcja oficjalnie zadebiutowała w Polsce na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a z ofertami rodzimych sprzedawców zapoznacie się jak zwykle w ramce z prawej strony. Czy jednak warto inwestować w ten tytuł? Krótko pisząc, to zależy. W serwisie Metacritic widnieje już spora liczba recenzji (ponad 40) i w większości przypadków wystawiono oceny dobre – bardzo dobre, co zaowocowało średnią na poziomie 78 punktów. Wśród pozytywów przewija się przede wszystkim dopracowany, otwarty świat, w którym jak zwykle na chętnych czeka sporo zadań do wykonania. Gra prezentuje się ładnie, pomysł z dwoma postaciami okazał się trafionym rozwiązaniem itd.

Assassin's Creed: Syndicate dojechało na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na komputery PC pojawi się w listopadzie. - Assassin's Creed: Syndicate zadebiutowało na PS4 i XOne - wiadomość - 2015-10-23
Assassin's Creed: Syndicate dojechało na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na komputery PC pojawi się w listopadzie.
Assassin's Creed: Syndicate w skrócie:
  • Gatunek: przygodowa gra akcji
  • Deweloper: Ubisoft Quebec wspomagane przez inne studia
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 23 października (konsole), 19 listopada 2015 roku (PC)

Z drugiej strony, część redaktorów narzeka na monotonną walkę, a historia i jej zakończenie nie są najmocniejszym punktem Assassin's Creed: Syndicate. Ponadto w serwisie VideoGamer wspomniano o rozmaitych błędach, w tym prowadzeniu rozmów z niewidzialnymi osobami, oraz problemach z płynnością działania. Słowa te potwierdził także dziennikarz Hardcore Gamera, który zauważył jednak, że jest i tak lepiej niż w przypadku zeszłorocznego Assassin's Creed: Unity.

Koniec końców wychodzi na to, że Assassin's Creed: Syndicate to gra dobra, która ma swoje lepsze i gorsze momenty, ale jeżeli do tej pory nie przekonaliście się do tego cyklu, to najnowsza odsłona raczej nie zmieni Waszego nastawienia.

Przy okazji zachęcam gorąco do zapoznania się z dwoma poniższymi materiałami wideo przygotowanymi przez ekipę tvgry.pl. Natomiast jeżeli chodzi o naszą recenzję, to powinna ona pojawić się na stronie w przeciągu kilku najbliższych godzin.

Ostatnia aktualizacja: 2015-10-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach