Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2015, 17:30

autor: Renox

Assassin’s Creed: Syndicate – są już pierwsze recenzje gry

Jutro ma miejsce światowa premiera konsolowej edycji gry Assassin’s Creed: Syndicate. Część największych serwisów branżowych już teraz opublikowała swoje recenzje. Z lektury większości zamieszczonych dotąd tekstów jednoznacznie wynika, że Ubisoft nie zawiódł i przygotował dla fanów cyklu naprawdę dobrą produkcję.

Większość zagranicznych serwisów branżowych ocenia Assassin’s Creed: Syndicate wysoko. - Assassin’s Creed: Syndicate – są już pierwsze recenzje gry - wiadomość - 2015-10-23
Większość zagranicznych serwisów branżowych ocenia Assassin’s Creed: Syndicate wysoko.

Jutro, tj. 23 października, na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 ukaże się nowa odsłona serii Assassin’s Creed – gra Assassin’s Creed: Syndicate. Fani tego bestsellerowego cyklu po miesiącach niecierpliwego oczekiwania w końcu będą mogli wcielić się nowych bohaterów i przenieść się do wiktoriańskiego Londynu. W sieci pojawiło się już kilka pierwszych recenzji omawianego tytułu. I wszystko wskazuje na to, że Syndicate to porządnie wykonany kawałek kodu.

Branżowi redaktorzy chwalą między innymi bardzo dobrze opracowany, otwarty i pełen szczegółów świat gry (stworzony przez deweloperów Londyn zapowiada się na naprawdę niesamowitą lokację), ciekawie poprowadzoną warstwę fabularną i świetną kreację dwójki występujących bohaterów – Evie oraz Jacoba. Jeżeli zaś chodzi o jakieś minusy, recenzenci zwracają uwagę na przykład na powtarzalny tryb walki, brak świeżości jeśli chodzi o główny model rozgrywki, problemy z płynnością, kilka irytujących błędów pojawiających się podczas zabawy czy rozczarowującą walkę finałową. W ostatecznym rozrachunku wyglada jednak na to, że Ubisoft zaserwuje wszystkim zainteresowanym całkiem dobrą i pełną interesującej zawartości grę. Zestawienie ocen z kilku wybranych serwisów znajdziecie tradycyjnie poniżej.

Recenzję przygotowaną przez jednego z naszych redaktorów przeczytacie zaś już jutro. Słowem przypomnienia warto dodać, że premiera pecetowej odsłony omawianego tytułu będzie miała miejsce 19 listopada. Deweloperzy chcą dać sobie trochę dodatkowego czasu, aby zadbać o stosowną optymalizację i swoistą „bezawaryjność” tej wersji Assassin’s Creed: Syndicate w momencie premiery.