Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 lutego 2020, 19:50

Assassin's Creed: Syndicate w Epic Games Store za darmo za kilka dni

Zaprezentowano gry, które w dniach od 20 do 27 lutego będą dostępne do pobrania za darmo w Epic Games Store. Oprócz ogłoszonej wcześniej Faerii, do swojej biblioteki będziemy mogli dodać za darmo Assassin's Creed: Syndicate.

W najbliższym czasie będziecie mogli zdobyć za darmo Assassin's Creed: Syndicate. - Assassin's Creed: Syndicate w Epic Games Store za darmo za kilka dni - wiadomość - 2020-02-18
W najbliższym czasie będziecie mogli zdobyć za darmo Assassin's Creed: Syndicate.

W skrócie

  1. Od 20 do 27 lutego do swojej biblioteki będziemy mogli dodać za darmo Assassin's Creed: Syndicate oraz Faerię.
  2. Assassin's Creed: Syndicate to dziewiąta odsłona rozwijanego przez Ubisoft cyklu trzecioosobowych gier akcji.
  3. Faeria jest niecodziennym połączeniem karcianki i strategii turowej osadzonym w świecie fantasy.

Poznaliśmy tytuły, które w najbliższy czwartek zostaną udostępnione za darmo w Epic Games Store. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, w nasze ręce trafią dwie produkcjeAssassin's Creed Syndicate oraz Faeria. Jednocześnie przypominamy, że obecnie do swojej biblioteki można bezpłatnie przypisać Kingdom Come: Deliverance oraz Aztez.

Assassin's Creed: Syndicate to dziewiąta pełnoprawna odsłona cyklu gier akcji, rozwijanego przez Ubisoft. Historia osadzona została w Londynie w czasach rewolucji przemysłowej i skupia się na losach rodzeństwa Jacoba i Evie Frye’ów. Duet ten wypowiada wojnę zakonowi templariuszy. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 74%. Nasz recenzent przyznał jej natomiast 7/10 punktów.

Faeria natomiast to gra stanowiąca połączenie karcianki i turowej strategii, osadzona w realiach fantasy. Cała rozgrywka opiera się w dużej mierze na prowadzeniu walk oraz kształtowaniu świata gry. Wszystko to za pomocą talii, która jest powiększana z rozwojem przygody. Produkcja została pozytywnie odebrana przez recenzentów – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 81%.