Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2015, 14:25

autor: Renox

Assassin's Creed: Syndicate – zobacz nowy trailer gry

Firma Ubisoft opublikowała w ramach tegorocznego gamescomu nowy zwiastun gry Assassin's Creed: Syndicate. Na umieszczonym w rozwinięciu newsa materiale zobaczyć możemy dwoje głównych bohaterów, którzy pojawią się we wspomnianej produkcji – mowa o Jacobie Frye oraz jego siostrze Evie.

Firma Ubisoft skorzystała z okazji i w ramach tegorocznej edycji targów gamescom opublikowała nowy zwiastun Assassin's Creed: Syndicate – kolejnej odsłony bestsellerowej serii gier akcji. Umieszczony u góry niniejszej wiadomości materiał pozwala bliżej przyjrzeć się sylwetkom dwóch głównych bohaterów, którzy zostaną oddani do dyspozycji graczy podczas zabawy ze wspomnianym tytułem. Mowa o Jacobie i jego bliźniaczej siostrze Evie Frye, która w przeciwieństwie do swojego brata preferuje nieco bardziej taktyczne podejście. Fragmentów z właściwej rozgrywki praktycznie nie ma, ale i tak warto rzucić okiem.

Premiera Assassin's Creed: Syndicate w wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 przewidziana została na 23 października. Pecetowcy będą musieli poczekać na najnowszą odsłonę słynnego cyklu nieco dłużej. Tym razem gracze przeniesieni zostaną do wiktoriańskiego Londynu, do roku 1868, kiedy rewolucja przemysłowa doprowadziła do wyzysku najbiedniejszej warstwy ludności.

Assassin's Creed: Syndicate zadebiutuje na konsolach XONE i PS4 23 października tego roku. - Assassin's Creed: Syndicate – zobacz nowy trailer gry - wiadomość - 2015-08-05
Assassin's Creed: Syndicate zadebiutuje na konsolach XONE i PS4 23 października tego roku.