Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2015, 13:00

autor: Góral

Konkurs dla fanów Assassin's Creed: Syndicate – wygraj jedną z prac koncepcyjnych polskiego grafika

Dla wszystkich miłośników serii Assassin’s Creed przygotowaliśmy ciekawy konkurs, w którym do wygrania jest grafika autorstwa Darka Zabrockiego (jednego z artystów pracujących nad Assassin's Creed: Syndicate), umieszczona na specjalnej płycie o rozmiarze 45x90 cm.

Konkurs zakończony: Nagroda trafiła do użytkownika o ksywce bartekbartek111.

Wspólnie z firmą Ubisoft i Polską Grafiką Cyfrową przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania jest naprawdę unikalna nagroda. Zwycięzca otrzyma bowiem widoczną poniżej grafikę autorstwa Darka Zabrockiego – artysty, który pracował przy Assassin's Creed: Syndicate. Ta gratka dla kolekcjonetów została przygotowana na 2mm płycie Dibond (rozmiar 45x90), wysokiej klasy papierze, druku giclée stosowanym do reprodukcji muzealnych, a całość została pokryta powłoką plexiglass.

Konkurs dla fanów Assassin's Creed: Syndicate – wygraj jedną z prac koncepcyjnych polskiego grafika - ilustracja #1

Zadanie konkursowe jest banalne, gdyż wystarczy, że do 10 listopada 2015 roku wyślecie na adres mailowy [email protected] zdjęcie swojej kolekcji gier z serii Assassin’s Creed z widoczną ksywką z portalu gry-online.pl (możecie ją napisać chociażby na kartce). Temat maila: Konkurs Assassin's Creed: Syndicate. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybierze najbogatszy zestaw lub najciekawszą kompozycję. Pamiętajcie, że strona techniczna zdjęcia nie ma żadnego znaczenia, więc nie musicie wypożyczać profesjonalnego sprzętu – wystarczy uwiecznić swój zbiór, korzystając np. ze smartfona. Ponadto zdjęcie nie może być poddane żadnym zaawansowanym obróbkom w programie graficznym.

Dodatkowo, w przypadku wygranej należy spełnić poniższe wymagania:

  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”);
  • poprawnie wypełnić dane adresowe w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Ponadto biorąc udział w konkursie, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych Polskiej Grafice Cyfrowej wyłącznie w celu przesłania nagrody. Organizator konkursu oświadcza, że dane nie będą przechowywane ani wykorzystywane do żadnych innych celów.

Życzymy więc powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia Waszych kolekcji. Przy okazji zapraszamy także na wystawę „Miasta” z pracami Darka Zabrockiego, przedstawiającymi dokonania artysty z jego prywatnej twórczości, które łączy temat architektury miejskiej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16 grudnia – 9 stycznia w galerii sztuki Pragaleria przy ul. Satalowej 3 w Warszawie. Wstęp będzie wolny, a wystawa otwarta ma być w godzinach 12:00 – 18:00. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Konkurs dla fanów Assassin's Creed: Syndicate – wygraj jedną z prac koncepcyjnych polskiego grafika - ilustracja #2

Darek Zabrocki to 24-letni artysta koncepcyjny i ilustrator z Gdańska. W 2007 roku z tradycyjnych mediów przeszedł w pełni na media cyfrowe i zaczął zajmować się tym profesjonalnie. Uwielbia podejmować wyzwania i testować coraz to nowsze techniki. Co więcej, nigdy nie przestaje szukać oraz uczyć się kolejnych rzeczy, co dostarcza mu nieskończonych pokładów motywacji. Spośród długiej listy klientów, dla których pracował, można wymienić m.in.: Blur, Ubisoft, Framestore, Universal, BBC, Sony, Sega, Creative Assembly, Wizards of the Coast i 20th Century Fox. Pracował nad takimi projektami jak: Assassin’s Creed, Halo Wars 2, Total War, Rigs, Sid Meier’s: Starships oraz wiele innych.