Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 5 września 2007, 17:20

autor: Vercetti

PSP Slim&Lite od jutra w polskich sklepach

Po niemal dwóch latach od ukazania się w Europie pierwszej wersji konsoli PlayStation Portable do naszego kraju trafi odświeżona wersja handhelda Sony. Rodzimy oddział japońskiego koncernu poinformował dziś, że produkt o nazwie PSP Slim&Lite już jutro będzie dostępny dla konsumentów z nadwiślańskiego państwa.

Po niemal dwóch latach od ukazania się w Europie pierwszej wersji konsoli PlayStation Portable do naszego kraju trafi odświeżona wersja handhelda Sony. Rodzimy oddział japońskiego koncernupoinformował dziś, że produkt o nazwie PSP Slim&Lite już jutro będzie dostępny dla konsumentów z nadwiślańskiego państwa.

Zgodnie ze swoim mianem odchudzona edycja popularnej maszynki do grania będzie ważyła o 1/3 mniej od swojej poprzedniczki. Zmianie ulegnie również jej grubość, która dla większej wygody graczy zostanie zredukowana o 1/5. Prócz tego Slim&Lite zaoferuje nam nowy napęd UMD, mający z założenia przyspieszyć ładowanie używanych przez nas aplikacji, a także ulepszoną baterię, która zagwarantuje urządzeniu dłuższą żywotność. Osobom lubiącym oglądać zdjęcia czy filmy na dużym ekranie telewizora spodoba się natomiast dodane do PSP wejście audio-wideo.

Opisany sprzęt trafi na nasz rynek w trzech kolorach: czarnym, białym i srebrnym. Wszystkie barwy konsoli można podziwiać na poniższych obrazkach.

PSP Slim&Lite od jutra w polskich sklepach - ilustracja #1
PSP Slim&Lite od jutra w polskich sklepach - ilustracja #2
PSP Slim&Lite od jutra w polskich sklepach - ilustracja #3