Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 15 marca 2007, 10:39

autor: Metatron

Informacje o nowym modelu PSP zdementowane... znowu

Informacje o nowym modelu PSP zaczynają przypominać przedziwną grę w ping-ponga. Najpierw ktoś z Sony rzuca piłkę, mówiąc, że prace już trwają, po chwili osoba z drugiej strony oceanu odbija ją ze stwierdzeniem, że nic takiego się nie dzieje. Ponieważ ostatnio informowaliśmy was o tym, że przemodelowane PSP jednak się ukaże, czas na wiadomość o tym, że tak się nie stanie.

Informacje o nowym modelu PSP zaczynają przypominać przedziwną grę w ping-ponga. Najpierw ktoś z Sony rzuca piłkę, mówiąc, że prace już trwają, po chwili osoba z drugiej strony oceanu odbija ją ze stwierdzeniem, że nic takiego się nie dzieje. Ponieważ ostatnio informowaliśmy was o tym, że przemodelowane PSP jednak się ukaże, czas na wiadomość, że tak się nie stanie.

Tym razem swoje trzy grosze dorzucił Dave Karraker z amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment, wypowiadając się na temat wspomnianego już przez nas wystąpienia Raya Maguire, który stwierdził, że PSP czeka taki sam los jak PSX i PS2, czyli wydanie mniejszej, zgrabniejszej wersji. Karakker w rozmowie z redaktorem serwisu Gamasutra polecił, by nie traktować wypowiedzi Maguire’a, jako oficjalnej zapowiedzi.

„Uwagi Ray’a odnośnie zmniejszenia rozmiarów PSP” – powiedział – „dotyczyły ogólnego trendu w elektronice, polegającego na tym, że każde urządzenie kurczy się wraz z postępem w technologii jego produkcji. My nie uczyniliśmy żadnego oświadczenia dotyczącego jakichkolwiek zmian sprzętu PSP” – skonkludował Karraker.

Jak widać, nawet wypowiedzi znaczących osób w Sony nie mogą być traktowane jako wiążące. Cóż, nasz obowiązek spełniony, piłeczka odbita. Teraz oczekujemy na informacje o pracach nad nową wersją przenośnej konsolki Sony.