Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 12 marca 2004, 12:27

Funcom rozpoczyna współpracę z producentem komputerów Alienware

Firma Funcom ogłosiła rozpoczęcie współpracy z koncernem Alienware, zajmującym się produkcją super wydajnych komputerów PC, przeznaczonych w głównej mierze do grania ale i nie tylko. Pierwszym owocem aliansu jest umowa pomiędzy obiema firmami dotycząca programu Anarchy Online – Alien Invasion.

Firma Funcom ogłosiła rozpoczęcie współpracy z koncernem Alienware, zajmującym się produkcją super wydajnych komputerów PC, przeznaczonych w głównej mierze do grania ale i nie tylko. Pierwszym owocem aliansu jest umowa pomiędzy obiema firmami dotycząca programu Anarchy Online – Alien Invasion . Funcom zobowiązał się umieścić na pudełku z grą oraz różnych materiałach marketingowych logo Alienware i adnotację, że produkt był przygotowywany właśnie na sprzęcie tej marki. Bez wątpienia, na wzajemnej współpracy skorzystają obie strony. Funcom dostanie potężne maszyny, Alienware reklamę...

Alien Invasion to trzeci, oficjalny dodatek do niezwykle popularnego i uhonorowanego licznymi nagrodami MMORPG Anarchy Online. Tym razem mieszkańcy planety Rubi-Ka będą musieli stawić czoła inwazji obcych, którzy za pomocą ogromnych statków atakują zlokalizowane na powierzchni miasta. Więcej informacji na temat dodatku, znajdziesz w n aszej Encyklopedii Gier .