Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

2. rajdy - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 2. Gry o tematyce rajdy na platformę PC Windows ułożone według popularności.

PC
rajdy
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi63
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Rally Trophy
Rally Trophy

Wyścigi 9 listopada 2001

Historic Rally Trophy to wyścigi samochodowe w których będziemy mogli zasiąść za kierownicą takich cudeniek jak: Ford Cortina, Fiat 600 Abarth czy Morris Mini Cooper i pościgać się po malowniczych trasach.

WRC: FIA World Rally Championship
WRC: FIA World Rally Championship

Wyścigi 7 października 2010

WRC: FIA World Rally Championship to pierwsza odsłona serii gier rajdowych, rozwijanej przez studio deweloperskie Milestone i firmę Black Bean Games. Tytuł korzysta z oficjalnej licencji FIA World Rally Championship. Gracze mają okazję zasiąść za kierownicą 20 współczesnych oraz legendarnych samochodów i wziąć udział w zmaganiach o tytuł Rajdowego Mistrza Świata sezonu 2010. Twórcy przewidzieli kilka wariantów rozgrywki, w tym funkcjonalny tryb multiplayer.

Sega Rally
Sega Rally

Wyścigi 28 września 2007

Sega Rally to gra nowej generacji, należąca do popularnego rajdowego cyklu, zapoczątkowanego w 1995 roku na automatach coin-op i obecnego potem na szeregu innych platform.

Mobil 1 British Rally Championship
Mobil 1 British Rally Championship

Wyścigi 19 listopada 1999

Rally Championship to kolejna pozycja z serii symulacji rajdów samochodowych, opracowana przez doświadczony zespół Magnetic Fields. Dzięki tej grze będziemy mogli wcielić się w jednego z kierowców ubiegających się o tytuł rajdowego mistrza Wielkiej Brytanii.

V-Rally 2 Expert Edition
V-Rally 2 Expert Edition

Wyścigi 29 sierpnia 2000

Druga część serii zręcznościowych gier rajdowych wydawanych pierwotnie na konsolę PlayStation. Bierzemy udział w zawodach z serii World Rally Championship rywalizując z trzema przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję lub znajomych. Do dyspozycji graczy oddano wszystkie trasy i samochody z sezonu 1999.

Gravel
Gravel

Wyścigi 27 lutego 2018

Gra samochodowa poświęcona wyścigom offroadowym. Gracze zasiadają za kierownicami różnorodnych aut terenowych, by wziąć udział w zawodach Offroad Masters, niejako przy okazji odwiedzając różnorodne zakątki ziemskiego globu – od gęstych lasów i dżungli, przez tereny pustynne i plaże, skończywszy na górach pokrytych białym puchem.

Xpand Rally Xtreme
Xpand Rally Xtreme

Wyścigi 1 grudnia 2006

Xpand Rally Xtreme to kontynuacja jednej z najsłynniejszych polskich produkcji. Po raz kolejny mamy do czynienia z grą podejmującą tematykę szeroko pojętych rajdów samochodowych. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, tytuł ten charakteryzuje się stosunkowo wysokim poziomem realizmu zabawy.

Rally Championship Xtreme
Rally Championship Xtreme

Wyścigi 8 listopada 2001

Rally Championship Xtreme to szósta odsłona popularnego cyklu gier rajdowych, za której stworzenie odpowiada zespół deweloperski studia Warthdog przy współpracy z ekipą Magnetic Fields. Gracz może wcielić się w rolę kierowcy i sprawdzić swoje umiejętności jazdy 28. wyczynowymi samochodami, w tym Subaru Imprezą, Audi Quattro i Lancią Stratos. W polskiej wersji językowej głosu pilotom użyczyli Maciej Wisławski i Magda Lukas.

WRC 6
WRC 6

Wyścigi 7 października 2016

Przygotowana ponownie przez ekipę francuskiego Kylotonn Games, szósta część oficjalnej serii wyścigowej Samochodowych Mistrzostw Świata WRC. W grze znalazły się tradycyjnie wszystkie oficjalne rundy sezonu 2016, w tym powracający do kalendarza imprezy po kilkunastu latach przerwy Rajd Chin.

WRC 2
WRC 2

Wyścigi 14 października 2011

WRC 2 to wyprodukowana przez studio Milestone gra wyścigowa korzystająca z oficjalnej licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA). Gracze mogą wcielić się m.in. w Sébastiena Loeb, Mikko Hirvonena, Kimiego Räikkönena, czy Sébastien Ogier, czyli kierowców startujących w Rajdowych Mistrzostwach Świata (World Rally Championschip) sezonu 2011. W grze dostępnych jest kilka klas samochodów, w tym najnowsze rajdówki WRC, ale także klasyki jak Subaru Impreza WRC czy Toyota Celica GT-Four.

Pro Rally 2001
Pro Rally 2001

Wyścigi 15 grudnia 2000

Pro Rally 2001 to wyprodukowany i wydany przez firmę Ubisoft symulator rajdów samochodowych. Gracze mają okazję zasiąść za kierownicą jednej z 15 licencjonowanych rajdówek (w tym np. Peugeot 206 WRC i Toyota Corolla WRC) i wziąć udział w emocjonujących zawodach rozgrywanych na 24 trasach w 12 różnych zakątkach świata.

Sebastien Loeb Rally Evo
Sebastien Loeb Rally Evo

Wyścigi 29 stycznia 2016

Realistyczny symulator rajdów samochodowych, firmowany nazwiskiem jednego z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych, wielokrotnego mistrza świata Sébastiena Loeba. Za powstanie gry odpowiada włoskie studio Milestone – twórcy wielu uznanych serii wyścigowych, w tym czterech pierwszych odsłon cyklu WRC. Podczas rozgrywki wcielamy się w młodego kierowcę wyścigowego, który wspina się po szczeblach rajdowej kariery, starając się wywalczyć miejsce w zespole samego Sebastiana Loeba.

Wyścig Mistrzów
Wyścig Mistrzów

Wyścigi 10 grudnia 2001

Wyścig Mistrzów to gra wyścigowa, wyprodukowana przez studio deweloperskie Steel Monkeys i korzystająca z oficjalnej licencji organizatorów rajdu Master Rally. Gracze mogą wziąć udział w off-roadowych zmaganiach w ośmiu europejskich i azjatyckich krajach, siadając za kierownicą 20 starannie odwzorowanych modeli samochodów terenowych. Twórcy zadbali m.in. o realistyczną fizykę jazdy oraz tryb zabawy multiplayer, w którym uczestniczyć może maksymalnie 8 osób.

Colin McRae Rally (1998)
Colin McRae Rally (1998)

Wyścigi 18 grudnia 1998

Firmowana nazwiskiem mistrza świata Colina McRae gra wyścigowa, pozwalająca sprawdzić się za kierownicą precyzyjnie odwzorowanych samochodów rajdowych końca XX wieku. Produkcja bazuje na sezonie 1998 zmagań WRC.

Colin McRae Rally
Colin McRae Rally

Wyścigi 30 lipca 2014

Poświęcona rajdom samochodowym gra wyścigowa, firmowana nazwiskiem słynnego Colina McRae. Choć produkcja dzieli tytuł z pierwszą odsłoną cyklu Colin McRae Rally, zbudowano ją w oparciu o zawartość i technologię jej kontynuacji zatytułowanej Colin McRae Rally 2.0.

Pure
Pure

Wyścigi 16 września 2008

Wyścigi quadów, czyli czterokołowych motocykli. Duży nacisk położono na wykonywanie efektownych powietrznych akrobacji. Model odpowiedzialny za symulowanie tych ryzykownych akcji jest bardzo złożony, oferując możliwość wykonywania wielu ciekawych trików. Gra cechuje się też szczegółowo oprawą audiowizualną.

Cross Racing Championship
Cross Racing Championship

Wyścigi 27 maja 2005

Gra rajdowa doświadczonego studia Invictus. Autorzy przygotowali różnorodne tryby zabawy, zarówno dla pojedynczego gracza jak i wieloosobowe. Ścigamy się na różnorodnych trasach - od lodowatych, górzystych terenów, idąc przez upalne, piaszczyste przestrzenie, skończywszy na trasach szybkiego ruchu.

WR Rally
WR Rally

Wyścigi 21 lutego 2005

WR Rally to gra wyścigowa, stworzona przez krakowskie studio Destan Entertainment. Gracz wciela się w rolę kierowcy rajdowego i bierze udział w rywalizacji samochodów klasy WRC. Produkcja adresowana jest do mniej wymagających entuzjastów wirtualnych sportów motorowych.

V-Rally 3
V-Rally 3

Wyścigi 14 listopada 2003

Konwersja najnowszej części bardzo popularnego na konsolach (liczba ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie mówi chyba sama za siebie) cyklu symulacji rajdów samochodowych.

Network Q RAC Rally Championship
Network Q RAC Rally Championship

Wyścigi 26 października 1996

Kontynuacja Network Q RAC Rally to rozbudowany symulator Rajdu Wielkiej Brytanii. Zasiadając za kierownicą 6 w pełni modyfikowalnych, licencjonowanych samochodów, bierzemy udział w 28 odcinkach specjalnych, dbając o dostosowanie wozu do warunków jazdy i odpowiednie naprawy.

nail'd
nail'd

Wyścigi 30 listopada 2010

Niezwykle szybkie wyścigi quadów oraz motocykli prosto od autorów Call of Juarez i Xpand Rally. W grze otrzymujemy do dyspozycji kilkanaście zróżnicowanych maszyn, którymi jesteśmy w stanie pokonać każdą z przygotowanych przez twórców tras w dowolny sposób. Całość stawia na dynamiczną zabawę i nie sili się na jakikolwiek realizm.

WRC 5
WRC 5

Wyścigi 9 października 2015

Piąta odsłona zapoczątkowanej w 2010 roku serii wyścigowej poświęconej klasycznym rajdom samochodowym. Mimo że jej opracowanie powierzono zupełnie nowej ekipie studia Kylotonn Games (znanego za sprawą takich gier jak Bet on Soldier czy Hunter’s Trophy), sama mechanika rozgrywki nie zmieniła się znacząco. Zabawa koncentruje się więc na zaliczaniu kolejnych szczebli rajdowej kariery poprzez uczestnictwo w wyścigach różnych klas (m.in. WRC, WRC 2 czy WRC Junior).

International Rally Championship
International Rally Championship

Wyścigi 22 września 1997

Kolejna odsłona rajdowej serii firmy Europress przenosi nas z ponurych, deszczowych terenów Wielkiej Brytanii na rozsiane w kilkunastu miejscach świata nowe areny zmagań. Zasiądziemy za kierownicą 9 licencjonowanych wozów i zasmakujemy nowego, bardziej zręcznościowego modelu jazdy.

Asphalt Xtreme
Asphalt Xtreme

Wyścigi 3 listopada 2016

Dostępna w modelu darmowym z mikropłatnościami gra wyścigowa, będąca kolejną odsłoną popularnej serii mobilnej firmy Gameloft. Asphalt Xtreme porzuca jednak znane z poprzednich odsłon cyklu drogi asfaltowe, koncentrując się na rajdach terenowych, w których ścigamy się na pustyniach, bagnach, lodowcach, w lasach, kanionach, a nawet na terenie huty.