Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

3. Formuła 1

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 3. Gry o tematyce Formuła 1 ułożone według popularności.

Formuła 1
PC
PC Windows37 WWW2
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 47 Sony PlayStation 37 Sony PlayStation 210 Sony PlayStation 12 PlayStation Portable3 PlayStation Vita1
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE7 Microsoft Xbox 3606 Microsoft Xbox2
Mobile
Android4 Apple iOS6
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch2 Nintendo Wii1
Nintendo DS
Nintendo Wii U2 Nintendo 3DS1
Game Boy Advance
Nintendo GameCube2
WIĘCEJ
MNIEJ
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne4
Przygodowe
Sportowe1 Wyścigi50
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
UnitedGP
UnitedGP

Sportowe 6 sierpnia 2014

Rozbudowana gra menadżerska, w której stajemy na czele własnego teamu formuły 1 z zadaniem poprowadzenia go na szczyt. Podczas gry spoczywa na nas cała masa obowiązków: od zarządzania kierowcami, ekipą techniczną i rozwojem technologii, po ustalanie szczegółowej strategii na kolejne wyścigi. Zabawę zaczynamy z najniższego poziomu, aby w miarę postępów w grze awansować do wyższych lig i rywalizować z coraz silniejszymi graczami z całego świata.

iOSWWW

Motorsport Manager Mobile 3
Motorsport Manager Mobile 3

Strategiczne 18 lipca 2018

Gra strategiczna, w której wcielamy się w menadżera zespołu wyścigowego. Podejmujemy wszystkie decyzje – od personalnych, przez te związane z rozwojem pojazdów, kończąc na strategii i taktyce na dany sezon oraz wyścig. Produkcja jest trzecią grą należącą do serii Motorsport Manager.

ANDiOS

Prost Grand Prix 1998
Prost Grand Prix 1998

Wyścigi 1 stycznia 1998

Skupiająca się na rozgrywkach formuły 1 gra wyścigowa, firmowana nazwiskiem słynnego francuskiego kierowcy Alaina Prosta. Możemy wziąć udział w trybie mistrzostw, bądź potrenować w trybie pojedynczego wyścigu lub testów. W związku z brakiem licencji FIA, w produkcji pojawiają się fikcyjne nazwy zespołów oraz nazwiska kierowców.

PC

Nigel Mansell's World Championship
Nigel Mansell's World Championship

Wyścigi 20 sierpnia 1993

Nigel Mansell’s World Championship to wyścigi Formuły 1 w zręcznościowym wydaniu, zrealizowane przez firmę Gremlin Graphics – producenta słynnej serii Lotus. Grze patronuje brytyjski kierowca, który w 1992 roku po raz pierwszy i jedyny zresztą zdobył tytuł mistrza świata w tej dyscyplinie sportu.

PC

F1 Career Challenge
F1 Career Challenge

Wyścigi 26 czerwca 2003

Stwórz swojego własnego kierowcę w F1 Career Challenge i stań na drodze na najwyższe podium, którego osiągniecie zajmie prawdopodobnie więcej niż jeden sezon.

PS2GCN

F1 Race Stars: Powered Up Edition
F1 Race Stars: Powered Up Edition

Wyścigi 20 grudnia 2013

Dedykowana użytkownikom konsoli WiiU specjalna edycja rodzinnej gry wyścigowej na licencji Formuły 1, stworzonej przez studio Codemasters Racing. W tej utrzymanej w kreskówkowym stylu grze spotykamy awatary rzeczywistych kierowców F1 i zasiadamy za kierownicą rysunkowych bolidów, aby ścigać się na zwariowanych trasach wypełnionych rozmaitymi niespodziankami i power-upami.

WiiU

Grand Prix Championship 2010
Grand Prix Championship 2010

Wyścigi 16 marca 2011

Grand Prix Championship 2010 to symulacja wyścigów samochodowych stworzona przez studio deweloperskie firmy Play Sunshine. Gracz ma okazję wziąć udział w zmaganiach kierowców sportowych bolidów i stanąć do rywalizacji na 10 wymagających torach wyścigowych w różnych zakątkach świata.

PC