Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Warm Up (PC)
OkładkaWarm Up (PC)

Warm Up: Formula Racing PC

Warm Up

Warm Up to wyprodukowany przez firmę Lankhor symulator wyścigów Formuły 1. Gracze mają okazję zasiąść za kierownicą 22 modeli bolidów i wziąć udział w rywalizacji najszybszych kierowców na 17 torach wyścigowych. Gra oferuje zarówno zręcznościowy jak i symulacyjny model jazdy.

Wyścigi | Formuła 1

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Warm Up: Formula Racing Premiera PC

16listopada2000

pudełko PL

4września2009

producent: Lankhor wydawca: Microids/Anuman Interactive wydawca PL: IQ Publishing Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Warm Up: Formula Racing

F1 Racing Championship

F1 Championship Season 2000

Grand Prix 2

Warm Up: Formula Racing to wyścigi samochodów serii Formuły 1. Do dyspozycji wielbicieli zawrotnych prędkości oddano 22 modele bolidów oraz 17 torów usytuowanych w różnych krajach.

W grze dostępne są dwa tryby rozgrywki. Pierwszym z nich jest symulacja, dedykowana zagorzałym wielbicielom wyścigówek i zarazem realizmu. W tym przypadku zadaniem gracza jest nie tylko wcielenie się w kierowcę wyścigowego, ale także wypełnianie obowiązków całego zespołu – od regulacji ustawień i zmian dokonywanych przez mechaników, po opracowywanie strategii wyścigu, ustalaniu pit-stopów i tankowań, leżących w gestii inżynierów wyścigowych teamu. Symulacja dostępna jest w dwóch stopniach skomplikowania, uproszczonym oraz rozszerzonym.

Drugim, alternatywnym trybem jest tryb zręcznościowy (arcade), który pozwala skupić się wyłącznie na przyjemności prowadzenia bolidu F1. W Warm Up: Formula Racing możemy zagrać zarówno pojedynczy wyścig lub też spróbować swoich sił startując w pełnym sezonie. Gra przeznaczona jest zarówno dla bardziej zaawansowanych kierowców, jak i początkujących, którzy przed wyścigiem mogą ustawić sobie ułatwienia w postaci automatycznej skrzyni biegów lub też automatycznych hamulców.

Rozgrywka multiplayer umożliwia grę przez sieć LAN oraz Internet i przeznaczona jest dla maksymalnie 10 graczy. Możliwe jest przesyłanie swoich wyników na listę rankingową oraz ściąganie wyników rywali, które pojawiają się w grze jako „duchy”.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-10  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Warm Up: Formula Racing cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Warm Up: Formula Racing: Odpowiednia dla każdego wieku.

Warm Up: Formula Racing Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 350 MHz
  • 64 MB RAM
  • karta grafiki 16 MB (Riva TNT lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows 95/98/2000