Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka F1 Manager (PC)
OkładkaF1 Manager (PC)

F1 Manager PC

Gra sportowa, w które zostajemy managerem zespoły biorącego udział w zawodach Formuły 1. Musimy zorganizować swoją wyścigową stajnię na wzór najlepszych teamów i powalczyć o zwycięstwo w sezonie 2000. Zajmujemy się m.in.

Strategiczne | ekonomiczne | manager | Formuła 1 | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

F1 Manager Premiera PC

10lipca2000

pudełko PL

15grudnia2000

producent: EA Sports wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Manager Formuły 1 pozwala nam poprowadzić jedną ze znanych stajni wyścigowych. Możemy zatrudniać takie gwiazdy jak Adrian Newey czy Michael Schumacher, lecz nie zwalnia nas to od ciągłego rozglądania się za nowymi utalentowanymi zawodnikami, którzy w przyszłości mogliby godnie zastąpić teraźniejszych mistrzów. Sukces w tych najszybszych wyścigach świata zależy od bardzo wielu czynników. Oprócz doskonałych kierowców trzeba dbać o pozostałych członków personelu, mechaników, konstruktorów i innych.

Dzięki pieniądzom i wiedzy naszych inżynierów możemy zaprojektować i skonstruować najbardziej zaawansowany pojazd Formuły 1. Treningi oraz sugestie kierowców i techników pomogą nam w wyborze zwycięskiej taktyki. Nie mniej ważne są zabiegi o sponsorów pozwalające na finansowanie wszelkich działań teamu. Wysokie gaże i olbrzymie koszty utrzymania zespołu powodują, iż niewiele pieniędzy zostaje na rozwój i nowe technologie.

W czasie wyścigu możemy ustalać i zmieniać strategię jazdy zawodników z wirtualnego pit-stopu, podczas gdy samą rywalizację widzimy w czasie rzeczywistym w 3D. Komentarz, wstępniak do wyścigu oraz analizę końcową usłyszymy dzięki Jimowi Rosenthalowi, autentycznemu komentatorowi wyścigów F1.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 113 głosów czytelników.

F1 Manager cena w dniu premiery: 129 PLN

Wymagania wiekowe F1 Manager: 12+

F1 Manager Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 300MHz
  • 32MB RAM