Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gothic 3 - poradnik do gry

Gothic 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ścieżka Rebeliantów w Gothic 3 | Sposoby ukończenia poradnik Gothic 3

Przez długi czas możesz grać w Gothic 3 nie zawracając sobie głowy rozmaitymi frakcjami, lecz prędzej czy później ten moment nadejdzie. Autorzy stworzyli trzy możliwe zakończenia gry, po jednym dla każdej z głównych frakcji (Rebelianci, Orkowie i Asasyni). Poniżej podam najszybsze sposoby na ukończenie rozgrywki zgodnie z każdą ścieżką.

Ścieżka Rebeliantów

Ardea

Przygodę zaczynasz w Ardei. Po wyzwoleniu wioski od Orków wykonaj tylko zadanie Gorna, który doprowadzi Cię do Reddock.

Reddock

W Reddock przede wszystkim będziesz musiał zdobyć zaufanie Rebeliantów i ich przywódcy Javiera. Wykonaj wszystkie zadania podnoszące reputację a w końcu Javier wtajemniczy Cię w dalsze plany. Będziesz musiał udać się do Cape Dun i odszukać agenta podziemia.

Cape Dun

W Cape Dun i tak musisz zacząć od zdobycia zaufania Orków (nawet jeśli chcesz doprowadzić do rewolucji i wypędzenia najeźdźców z miasta). Wykonaj więc wszystkie zadania podnoszące reputację w mieście aż do momentu, kiedy będziesz mógł się spotkać z paladynem Wenzelem więzionym przez Orków. Po rozmowie z nim i agentem Rebeliantów Philem przygotuj się do odbicia miasta. Kiedy będziesz gotowy, ruszaj do boju.

Montera

W Cape Dun niewiele się dowiesz, będziesz musiał ruszyć do Montery. W Monterze przede wszystkim musisz skontaktować się z przywódcą najemników, by nikt nie podejrzewał Cię o współpracę z Rebeliantami. Potem faktycznie nawiąż kontakty z rebeliantami obozującymi wokół Montery i wykonuj dla nich zadania. Pracuj dla nich tak długo aż dostaniesz nazwisko ich szpiega w mieście i hasło spiskowców. Szpieg poinformuje Cię o planach wypędzenia Orków z Montery. Ty musisz zaatakować samego wodza Vareka - zanim to będzie możliwe musisz mieć wysoką reputację, co oznacza konieczność wykonania mnóstwa questów dla Orków i najemników. Kiedy będziesz gotowy przeprowadź rewolucję.

Gotha

Po wyzwoleniu Montery skieruj się do Gothy. Tam po wybiciu oddziału Orków skieruj się do zamku. Nie wchodź jednak do samego zamku, bo tam czyha potężny demon. Oczyść tylko teren przed zamkiem i wejdź do kopalni w Gotha, gdzie znajdziesz kamień teleportacyjny do świątyni w Vengardzie. Skorzystaj z niego.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie