Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gothic 3 - poradnik do gry

Gothic 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najważniejsze przedmioty w Gothic 3 | Dodatkowe informacje poradnik Gothic 3

Ogniste puchary

Zaczniemy od Ognistych Pucharów, bo to pierwsze z tak ważnych przedmiotów, których musisz poszukać. Pucharów jest dwanaście i są porozrzucane po całym świecie. Poniżej mapa z zaznaczonymi lokacjami, w których odnajdziesz przedmioty.

1 - Najważniejsze przedmioty w Gothic 3 | Dodatkowe informacje - Gothic 3 - poradnik do gry

1. Vengard - puchar dostaniesz od paladyna Markusa, czyli pierwszej postaci, z którą się spotkasz po skorzystaniu z kamienia teleportacyjnego do świątyni w Vengardzie.

2. Cape Dun - puchar ma orkowy kupiec Urkrass. Możesz odkupić puchar od Orka (będzie Cię to kosztowało 100 sztuk złota). Wcześniej musisz dostać zadanie związane z ekwipunkiem schwytanego paladyna (rozmawiaj z Asasynem łowcą nagród w Cape Dun).

3. Okara - puchar jest w posiadaniu maga ognia Rakusa ukrywającego się w pobliskiej jaskini (bardzo trudno ją znaleźć). Puchar dostaniesz po wykonaniu zadań dla maga.

4. Geldern - puchar znajduje się w kopalni w samym Geldern. Odszukaj korytarz bez oświetlenia, użyj pochodni a znajdziesz puchar leżący na końcu korytarza.

5. Silden - puchar leży na stole w chacie jednego z Orków Zapotecka. Będziesz musiał go ukraść (nie muszę dodawać, że nie możesz zostać złapany na gorącym uczynku).

6. Nemora - puchar ma tutejszy mag Treslott. Wykonasz dla niego zadanie i dostaniesz puchar.

7. Trelis - puchar ma paladyn Konrad. Odda Ci go po krótkiej rozmowie.

8. Montera - puchar ma niewolnik Bengerd pracujący przy poszukiwaniu artefaktów w świątyni. Z Bengerdem związane jest pewne zadania, ale puchar dostaniesz tylko wtedy, gdy dokładnie wypytasz niewolnika o jego pracę przy kopaniu.

9. Granica Varantu - puchar ma były paladyn, bandyta Kurt. Musisz go zabić i zabrać puchar ze skrzyni w obozowisku bandziorów. W walce pomoże Ci inny paladyn spotkany pod Nemorą.

10. Mora Sul - puchar ma kupiec Masil. Odda Ci go po wykonaniu kilku zadań.

11. Okolice Mora Sul - puchar jest w brzuchu rannego pełzacza piaskowego. Wcześniej odszukaj paladyna Cruza, który zaprowadzi Cię na miejsce walki z pełzaczami. Zabij bestię, zabierz puchar i porozmawiaj z Cruzem.

12. Klasztor - puchar ma Milten. Odda Ci go bez problemu.

Klucze do świątyni Al Shedim

1. Jeden klucz ma Saturas, odda Ci go bez problemu.

2. Drugi klucz ma Lester, dostaniesz go po zabiciu Orków pracujących przy wykopaliskach. Możesz także pobić Lestera i zabrać mu klucz.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie