Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Ołtarz Burz (4-3) - solucja, opis przejścia Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake dowiecie się, jak przejść rozdział (4-3), czyli Świątynia Burz (Shrine of Storms) w lokacji Ołtarz Burz (Altar of Storms).

Po pokonaniu Dawnego Bohatera, odblokujecie kliniec, z którego wystarczy przejść kilka kroków, aby ponownie zawalczyć z nowym bossem, tym razem ostatnim bossem regionu, czyli Królem Burz. Wystarczy od klińca zejść na dół, a następnie przejść przez mgłę.

Walka z bossem jest bardzo schematyczna, gdyż w głównej mierze polega na znalezieniu broni, która znajduje się na arenie bossa, a następnie skorzystanie z niej - Demons Souls Remake: Ołtarz Burz (4-3) - solucja, opis przejścia - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Walka z bossem jest bardzo schematyczna, gdyż w głównej mierze polega na znalezieniu broni, która znajduje się na arenie bossa, a następnie skorzystanie z niej. Jest to broń, która dosięgnie latającego bossa ze względu na specjalny atak, który wywołuje. Więcej o walce z Królem Burz dowiecie się na osobnej stronie poradnika.