Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Bronie - na co zwrócić uwagę? Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake przeczytacie o tym, na co zwracać uwagę przy wyborze broni oraz od czego zależą jej obrażenia.

Wybór broni to zawsze kwestia dyskusyjna, jedni gracze będą cenić sobie szybkość ponad siłę, inni będą woleli uderzyć raz a porządnie. Jeśli chodzi o różnorodność broni, to trzeba przyznać, że jest ich wiele. Jednakże można je podzielić na kilka typów, jak np. topory, sztylety itp.

Każdy typ broni charakteryzuje się czymś szczególnym. Sztylety są bardzo szybkie i potrafią uderzyć krytycznie, jednakże mają bardzo mały zasięg i nie zadają dużych obrażeń. Z drugiej strony bardzo duże miecze potrafią niekiedy nawet zabić przeciwnika jednym atakiem, jednakże są bardzo powolne i ciężkie, przez co gracz traci na mobilności. Wybierając swoją broń, miejcie na uwadze to, czy zależy Wam na atakach szybszych czy potężniejszych.

Ważnym jest również, aby patrzeć na parametry broni, jak np - Demons Souls Remake: Bronie - na co zwrócić uwagę? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Ważnym jest również, aby patrzeć na parametry broni, jak np. skalowanie broni od danego atrybutu. Przykładowo, wchodząc w zakładkę broni, możemy sprawdzić w jej statystykach litery od E do S. Jeśli dana broń posiada "S" przy chociażby atrybucie siły, oznacza to, że będzie zadawać o wiele większe obrażenia, gdyż dodatkowo skaluje się wraz punktami siły twojej postaci. Podobnie może być z zręcznością, magią oraz wiarą. Jednakże jeśli broń pokazuje, że przykładowo skaluje się od punktów zręczności, posiadając rangę E, oznacza to, że tylko nieznacznie wzmocnicie obrażenia tej broni.

Należy pamiętać, że najlepiej dążyć do tego, aby ulepszać broń, która ma rangę A lub S przy atrybucie, w który bardzo mocno inwestujemy, gdyż daje to bardzo duże, bonusowe obrażenia!