Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Wieża z Kości Słoniowej (3-3) - solucja, opis przejścia Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake dowiecie się, jak przejść rozdział (3-3), czyli Wieża Latrii (Tower of Latria) w lokacji Wieża z Kości Słoniowej (The Ivory Tower).

Po pokonaniu Ludojada (Maneater), aktywujcie kliniec. Blisko klińca, znajduje się klatka schodowa, która prowadzi na górę wieży. Po wejściu na schody, aktywuje się cutscenka, która zademonstruje kolejnego bossa.

Idąc schodami w górę, miejcie na uwadze, że droga będzie blokowana przez kolejnych magów - Demons Souls Remake: Wieża z Kości Słoniowej (3-3) - solucja, opis przejścia - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Idąc schodami w górę, miejcie na uwadze, że droga będzie blokowana przez kolejnych magów. Warto pozwolić im użyć magii paraliżującej, schodząc na dół po schodach, lub na pełnej szybkości dosłownie staranować ich silnym atakiem, aby nie zdążyli nawet wykonać czaru.

Na samej górze znajdować się będzie mgła, która prowadzi do areny z bossem - Demons Souls Remake: Wieża z Kości Słoniowej (3-3) - solucja, opis przejścia - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Na samej górze znajdować się będzie mgła, która prowadzi do areny z bossem. Będzie Wam dane zawalczyć ze Starym Mnichem (Old Monk). Opis walki z bossem znajdziecie na osobnej stronie poradnika.