Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Podziemna świątynia (2-3) - solucja, opis przejścia Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake dowiecie się, jak przejść rozdział (2-3), czyli Tunel Kamiennego Kła (Stonefang Tunnel) w lokacji Podziemna świątynia (Underground Temple).

Po pokonaniu Mieszkańca Płomieni, na jego arenie znajdziecie kliniec do lokacji Podziemna świątynia (2-3). Lokacja ta jest finałową lokacją regionu drugiego.

Aktywując ostatni kliniec regionu, nie pozostaje nic innego jak pójście przed siebie - Demons Souls Remake: Podziemna świątynia (2-3) - solucja, opis przejścia - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Aktywując ostatni kliniec regionu, nie pozostaje nic innego jak pójście przed siebie. Lokacja jest bardzo mała, właściwie droga prowadzi od razu do kolejnego bossa, którego mogliście spotkać już wcześniej, jeśli pokonaliście tutorialowego bossa, mianowicie Smoczego Boga (Dragon God). Wtedy walka wyglądała tak, że wasza postać ginęła na cutscence. Właściwie, pojedynek ze Smoczym Bogiem, nie jest tak naprawdę pojedynkiem, a "łamigłówką". Więcej dowiecie się na osobnej stronie poradnika.