Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Król Burz - boss, jak pokonać? Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake dowiecie się, jak pokonać bossa, który zwie się Król Burz (Storm King).

Król Burz (Storm King) jest przeciwnikiem, którego bardzo ciężko trafić podstawowymi broniami, ze względu na to, iż jest to latający boss. Wyglądem przypomina olbrzymich rozmiarów płaszczkę.

Porady ogólne

Walka z bossem jest bardzo schematyczna - Demons Souls Remake: Król Burz - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry
  1. Bossa pokonacie specjalnym orężem, które znajduje się na arenie! Wystarczy, że zejdziecie w dół, a następnie skręcicie w lewo - tam zauważycie miecz wbity w ziemię. Po podniesieniu go, czym prędzej go wyekwipujcie.
  2. Boss posiada mniejsze kopie samego siebie, które utrudniają walkę. Zabijanie mniejszych kopii znacznie ułatwi walkę z bossem, jednakże nie musicie tego robić, gdyż atakowanie ich nie wpływa na pasek zdrowia bossa.
  3. Unikajcie otwartych przestrzeni! Jeśli nie pozbędziecie się mniejszych kopii bossa, będziecie bardzo często przez nie atakowani. Chowanie się za skałami pozwoli Wam na uniknięcie wielu pocisków.

Jak pokonać bossa?

Walka z bossem jest bardzo schematyczna. Początkowo powinniście poszukać broni, która pozwoli Wam zadawać Królowi Burz obrażenia. Znajduje się ona po lewej stronie areny. Zejdźcie na dół, uważając na pociski, a następnie skręćcie w lewo.

Następnie, gdy podniesiecie broń, wyekwipujcie ją - Demons Souls Remake: Król Burz - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Następnie, gdy podniesiecie broń, wyekwipujcie ją. Broń ta pozwala na aktywowanie specjalnego ataku, który ciska falą powietrza we wrogów. Zaznaczcie danego przeciwnika za pomocą R3, a następnie zaatakujcie swoją bronią.

Warto pamiętać, że bossa nie będziecie mogli tak często trafiać, gdyż porusza się od jednego końca areny, do drugiego - Demons Souls Remake: Król Burz - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Warto pamiętać, że bossa nie będziecie mogli tak często trafiać, gdyż porusza się od jednego końca areny, do drugiego. Dlatego, gdy nie widzicie wielkiej płaszczki, bądź nie możecie jej trafić, gdyż jest za daleko, skupcie się na eliminowaniu mniejszych wersji przeciwników. Ułatwi to znacznie walkę z bossem.

Uważajcie na jeden z potężniejszych ataków Króla Burz, który polega na wystrzeleniu salwy pocisków w Waszą stronę - Demons Souls Remake: Król Burz - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Uważajcie na jeden z potężniejszych ataków Króla Burz, który polega na wystrzeleniu salwy pocisków w Waszą stronę. Tak jak wcześniej, warto schować się za większą skałą, aby boss nie uśmiercił Waszej postaci.