Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Sprzedaż przedmiotów - czy jest możliwa? Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake znajdziecie odpowiedź na pytanie, czy możliwa jest sprzedaż przedmiotów u handlarzy w grze.

W Demon's Souls Remake natkniecie się na wiele mniej lub bardziej ciekawych przedmiotów. Niektórych być może nawet nigdy nie użyjecie, inne zaś będziecie już posiadali i niepotrzebnie tylko będą zajmować miejsce w ekwipunku. Najchętniej byście się ich pozbyli, jednakże fajnie by było na nich trochę zarobić.

Niestety, nic z tych rzeczy - Demons Souls Remake: Sprzedaż przedmiotów - czy jest możliwa? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Niestety, nic z tych rzeczy. Mimo, że w grze istnieje wielu handlarzy lub kowali, którzy chętnie pozbędą się swojego ekwipunku za odpowiednią cenę, nie skupują oni nic od Waszej postaci. W grze tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak klasyczny sklep. Dlatego jeśli nie chcecie posiadać jakiegoś przedmiotu, zostawcie go w schowku u Thomasa Magazyniera. Jeśli jednak wiecie, że nie skorzystacie z danego przedmiotu, a tylko ma on przez całą grę zajmować miejsce, pozbądźcie się go, korzystając z opcji usuń.