Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Dawny Bohater - boss, jak pokonać? Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake dowiecie się, jak pokonać bossa, który zwie się Dawny Bohater (Old Hero).

Dawny Bohater (Old Hero) jest przeciwnikiem, który mocno polega na słuchu, gdyż nie posiada oczu. Aby go pokonać, należy być cichym i wolnym, zamiast szarżować na niego z całych sił.

Porady ogólne

Walka jest bardzo łatwa, gdy macie na wyposażeniu pierścień złodzieja, gdyż zmniejsza on wykrywalność Waszej postaci przez przeciwników - Demons Souls Remake: Dawny Bohater - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry
  1. Dawny Bohater jest ślepy, bazuje głównie na słuchu! Warto przed walką założyć pierścień złodzieja, aby zmniejszyć wykrywalność swojej postaci. Ponadto ciężka zbroja może również utrudnić walkę, gdyż wydaje głośniejsze dźwięki.
  2. Jeśli boss Was nie słyszy, będzie atakował losowe miejsca. Miejcie to na uwadze, aby nie otrzymać przypadkowego ciosu.
  3. Poruszajcie się powoli i nie wykonujcie sprintu, chyba że musicie. Boss będzie wiedział, gdzie jesteście i zacznie Was atakować.
  4. Boss jest bardzo powolny. Jego ataki są mocno sygnalizowane. Dlatego za każdym razem warto zachodzić go od tyłu. Jeśli jednak będziecie za nim za długo, zacznie wymachiwać rękoma.
  5. Gdy boss uklęknie na jedno z kolan, uciekajcie! Wykona on wtedy potężny atak AoE, który zada duże obrażenia. Zwykle wykonuje ten atak, gdy straci połowę HP.

Jak pokonać bossa w zwarciu?

Walka jest bardzo łatwa, gdy macie na wyposażeniu pierścień złodzieja, gdyż zmniejsza on wykrywalność Waszej postaci przez przeciwników. Nadaje się idealnie na wroga, który polega głównie na słuchu.

Warto zawsze zachodzić go od tyłu - często atakuje on miejsca, w które jest skierowany - Demons Souls Remake: Dawny Bohater - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Warto zawsze zachodzić go od tyłu - często atakuje on miejsca, w które jest skierowany. Wyprowadźcie kilka ataków, a gdy zacznie wrzeszczeć, przestańcie atakować i ponownie zajdźcie go od tyłu. Nie wykonujcie zbyt często sprintu, gdyż wtedy nawet z wyekwipowanym pierścieniem jest on w stanie zorientować się, gdzie się znajdujecie.

Jeśli nie posiadacie pierścienia, jedyne co się zmienia to to, że będziecie musieli o wiele wolniej i uważniej podchodzić do bossa - Demons Souls Remake: Dawny Bohater - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Jeśli nie posiadacie pierścienia, jedyne co się zmienia to to, że będziecie musieli o wiele wolniej i uważniej podchodzić do bossa. Jest on wtedy w stanie o wiele szybciej Was wykryć i wykonać atak. Atakuje zwykle dwa razy, a po przyjęciu obrażeń zaczyna wrzeszczeć i odwracać się w stronę, skąd przyszedł cios.

Jak pokonać bossa na dystans?

Walka na dystans jest o wiele bardziej bezpieczna, a zwłaszcza z wyposażonym pierścieniem złodzieja, gdyż boss po otrzymaniu obrażeń ze znacznej odległości zacznie atakować wszystko, co znajduje się wokół niego. Wystrzelcie kilka strzał lub czarów, które aktualnie posiadacie. Gdy zobaczycie, że boss zbliża się do Was, przejdźcie na drugą stronę areny i powtórzcie schemat.

Arena jest dość długa, dlatego też walka nie powinna sprawiać jakichkolwiek problemów, jeśli będziecie walczyć z nim na dystans - Demons Souls Remake: Dawny Bohater - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Arena jest dość długa, dlatego też walka nie powinna sprawiać jakichkolwiek problemów, jeśli będziecie walczyć z nim na dystans. Jeśli chodzi o magię, boss jest bardziej podatny na obrażenia od ognia, aniżeli te magiczne, dlatego jeśli macie możliwość, korzystajcie z ataków magicznych, które zadają obrażenia od ognia.