Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Statusy postaci - lista Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake przeczytasz o tym, jakie statusy Wasza postać może otrzymać oraz co konkretne statusy wywołują.

Przemierzając wiele krain oraz tocząc pojedynki z wieloma przeciwnikami natkniecie się na pojawiające się statusy na ekranie. Dzieje się tak, gdyż niektórzy przeciwnicy nakładają specjalne efekty, które mają negatywne skutki, gdy tylko status załaduje się w pełni.

Najważniejsze statusy, które bardzo uprzykrzają życie graczom to - Demons Souls Remake: Statusy postaci - lista - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Najważniejsze statusy, które bardzo uprzykrzają życie graczom to:

  1. Krwawienie - symbol kropli krwi pod paskiem wytrzymałości mówić będzie o tym, że postać krwawi. Krwawienie powoduje, że tracicie małą część zdrowia przez długi czas, dopóki nie wyleczycie się z tego statusu. Najczęściej spotkacie się z tym statusem, otrzymując obrażenia przeciwników posługujących się ostrymi broniami.
  2. Trucizna - symbol zielonej czaszki pod paskiem wytrzymałości mówić będzie o tym, że postać została zatruta. Zatrucie działa podobnie do krwawienia, z tą różnicą, że zadaje większe obrażenia, jednakże przez krótszy czas. Ponadto zmniejsza efektywność leczenia twojej postaci. Można wyleczyć ten status za pomocą antidotum.
  3. Zaraza - symbol fioletowej plamy pod paskiem wytrzymałości mówić będzie o tym, że postać jest zarażona plagą. Zaraza zadaje bardzo duże obrażenia co sekundę, jeśli otrzymacie ten status, czym prędzej skorzystajcie z przedmiotów niwelujących go. Zaraza ponadto zmniejsza efektywność przedmiotów leczących oraz zmniejsza odnawianie się staminy.