Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Astrea - boss, jak pokonać? Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake dowiecie się, jak pokonać bossa, który zwie się Astrea (Maiden Astrea).

Astrea (Maiden Astrea) w niczym nie przypomina demona - jest kapłanką. Tak naprawdę nie walczycie z nią, a z jej sługą, który zwie się Garl Vinland.

Porady ogólne

Po wejściu na arenę udajcie się w stronę Garla - Demons Souls Remake: Astrea - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry
  1. Głównym przeciwnikiem będzie Garl Vinland, sługa kapłanki. Stoi on w miejscu, przez które nie przejdziesz, jeśli go nie pokonasz.
  2. Nie skaczcie do bagna, gdyż otrzymacie efekt zarazy. Ponadto zostaniecie otoczeni przez mniejszych przeciwników, którzy wyłonią się z bagna.
  3. Astreę można zabić lub pozwolić jej mówić, wtedy popełni samobójstwo. W zależności od Waszego wyboru, koniec będzie taki sam. Otrzymacie pierścień modlitwy oraz duszę bossa po rozpaleniu klińca.

Instrukcja walki z bossem

Po wejściu na arenę udajcie się w stronę Garla. Będzie on stał w wąskim przejściu, przez które nie da się przejść dopóki go nie pokonacie. Trzymać on będzie tarczę, za pomocą której zablokuje większość uderzeń.

Najłatwiejszy sposób na pokonanie Garla to podejście do niego, pozwolić mu zaatakować, a gdy zakończy swój atak, atakować go do momentu, aż skończy się wytrzymałość - Demons Souls Remake: Astrea - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Najłatwiejszy sposób na pokonanie Garla to podejście do niego, pozwolić mu zaatakować, a gdy zakończy swój atak, atakować go do momentu, aż skończy się wytrzymałość. Gdy do tego dojdzie, odejdźcie od niego i ponownie pozwólcie mu zaatakować. Powtarzajcie ten schemat, a nie będziecie mieć problemu z pokonaniem bossa.

Pamiętajcie o podniesieniu setu, który wypadnie z ciała Garla po jego śmierci - Demons Souls Remake: Astrea - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Pamiętajcie o podniesieniu setu, który wypadnie z ciała Garla po jego śmierci. Następnie udajcie się w dół, kierując się w stronę Astrei.

Podchodząc do niej, uważajcie na bagna i efekt zarazy, który zostanie na Was nałożony - Demons Souls Remake: Astrea - boss, jak pokonać? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Podchodząc do niej, uważajcie na bagna i efekt zarazy, który zostanie na Was nałożony. Warto szybko porozmawiać z nią lub ją zabić, podnieść przedmioty, a następnie udać się do klińca i wyleczyć efekt zarazy, gdyż będziecie wtedy otrzymywać ciągłe obrażenia.