Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Długość gry Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika dowiecie się między innymi, ile czasu potrzeba, aby ukończyć grę Demon's Souls Remake w przeróżnych wariantach.

1 - Demons Souls Remake: Długość gry - Demons Souls Remake - poradnik do gry
  1. Pierwsze podejście i ukończenie Demon's Souls Remake powinno zająć Wam około 25-30 godzin. Grę jednakże można ukończyć o wiele szybciej, jeśli pominiecie dokładną eksplorację świata oraz zignorujecie potyczki z opcjonalnymi bossami. Jeśli jednak jest to Wasze pierwsze podejście do tej gry i nie chcecie zerkać do poradnika, czas ten może nawet się nieco wydłużyć.
  2. Wydłużenie rozgrywki to między innymi spędzone dodatkowo godziny na farmieniu dusz, czyli zabijaniu przeciwników "odrodzonych" do momentu, aż uzyskacie satysfakcjonującą liczbę dusz potrzebną do ulepszenia Waszej postaci. Taki grind pozwoli na wydłużenie rozgrywki o kilka godzin. Farmienie dusz niekiedy jest również potrzebne, np. w momencie, gdy czujecie, że Wasza postać ma za mały poziom i nie radzi sobie z aktualnymi przeciwnikami.
  3. Jeśli chodzi o platynowe trofeum, to zdobycie go może zająć nawet 50 godzin. Wpływ na to ma między innymi ponowne przejście gry, a należy pamiętać, że przeciwnicy są wtedy o wiele trudniejsi do pokonania. Weterani jednakże powinni móc zdobyć platynowe trofeum w 40 godzin.