Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Demon's Souls Remake: Podzielony świat - czym jest? Demons Souls PS5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Demon's Souls Remake dowiecie się, czym jest oraz jak odblokować nowy tryb, który nie był dostępny w Demon's Souls (2009), czyli podzielony świat.

Podzielony świat (Fractured World) został dodany jako nowy tryb w remake'u. Możecie go odblokować w momencie, gdy znajdziecie się w Spójni. Tam odszukać należy Posąg refleksji, następnie złożyć ofiarę w wysokości 25 tysięcy dusz.

Warto wspomnieć, że wydanie 25 tysięcy dusz na samym początku nie jest zbyt opłacalnym rozwiązaniem, dlatego złóżcie ofiarę w momencie, gdy będziecie mieli dość dobrze ulepszoną postać - Demons Souls Remake: Podzielony świat - czym jest? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Warto wspomnieć, że wydanie 25 tysięcy dusz na samym początku nie jest zbyt opłacalnym rozwiązaniem, dlatego złóżcie ofiarę w momencie, gdy będziecie mieli dość dobrze ulepszoną postać. Zamiast odblokowania Podzielonego świata, uzyskacie również dostęp do Prośby o przebaczenie, oraz do ponownej zmiany wyglądu swojej postaci.

Podzielony świat zmienia tak naprawdę perspektywę gracza - Demons Souls Remake: Podzielony świat - czym jest? - Demons Souls Remake - poradnik do gry

Podzielony świat zmienia tak naprawdę perspektywę gracza. Widok przypomina odwrócone zwierciadło, wszystko jest odwrócone z lewej na prawą stronę. Przykładowo, Wasza postać nigdy nie znajduje się w centrum kadru, tylko troszkę z lewej. Aktywując ten tryb, Wasza postać będzie bliżej prawej strony. Warto jednakże pamiętać, że zawsze w dowolnej chwili można powrócić do poprzedniego stanu, więc nie obawiajcie się sprawdzić tej funkcji na własną rękę!