Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rekwizycyjna Ekspedycja - Wróg pod ziemią - Solucja Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

W tym zadaniu, pójdziesz śladami dowodów znalezionych w poprzednim zadaniu do miejsca Ekspedycji Tech-Kapłanów heretyków.

Zadania

  • Zbadaj teren

Opis przejścia

W tym zadaniu musisz poszukać informacji o Rekwizycyjnej Ekspedycji. Informacje te znajdziesz w trzech źródłach. Pierwszym z nich są zwłoki znajdujące się w bocznej sali odchodzącej od głównego korytarza. Drugim z nich jest natomiast cogitator znajdujący się w podobnej sali, znajdującej się jednak trochę dalej w głąb korytarza.

Obie te sale są podobnie strzeżone. Znajdziesz w nich jednostki podstawowe oraz Czempionów. W szczególności uważaj na Czempionów wyposażonych w miotacze ognia. Są oni niezwykle niebezpieczni w walce na krótki i średni dystans. Jeśli jesteś wyposażony w karabin snajperski, użyj go by atakować ich będąc poza zasięgiem ich ataków. Jeśli nie masz takiej możliwości, musisz za wszelką cenę utrzymywać postać poza zasięgiem ognia.

Urlax, Zapomniany. - Rekwizycyjna Ekspedycja - Wróg pod ziemią - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Urlax, Zapomniany.

W trzeciej sali czeka cię znacznie trudniejsze zadanie. Będziesz musiał przechwycić przywódcę kultu. W tym celu będziesz musiał pokonać Urlaxa. To potężna Machina Chaosu, która wyposażona jest w karabin i miotacz ognia. Dodatkowo może także wykonywać szarże i przywoływać wsparcie. Najlepszą opcją na wygranie tej walki jest zostawianie Urlaxa na koniec. Najpierw utrzymując odpowiedni dystans od machiny, zlikwiduj pozostałych przeciwników. Dopiero wtedy skup się na Urlaxie. Regeneruje się on niezwykle szybko, więc jakakolwiek przerwa w ostrzale może mieć katastrofalne skutki. Ignoruj natomiast jednostki przyzwane przez Urlaxa. Zgina one w momencie jego śmierci.

Po zabiciu Urlaxa, będziesz mógł teleportować na statek ciągle żywego przywódcę kultu - Rekwizycyjna Ekspedycja - Wróg pod ziemią - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Po zabiciu Urlaxa, będziesz mógł teleportować na statek ciągle żywego przywódcę kultu. Po tej czynności zadanie zakończy się.