Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Atuty w Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Atuty stanowią integralną część twojej postaci w Warhammer 40,000 Inquisitor - Martyr. Charakteryzują one styl walki twojej postaci. Początkowo masz dostęp tylko do jednego Atutu, który jest dany dla danej klasy i jej specjalizacji. Z czasem będziesz odblokować kolejne wraz wypełnianiem kolejnych Heroicznych Czynów lub osiągnięciem odpowiedniej rangi Inkwizytora. Oczywiście nie wszystkie odblokowanie atuty można przypisać do każdego Inkwizytora. Część z nich jest dostępna tylko dla określonej klasy postaci.

Do każdej postaci możesz przypisać maksymalnie trzy Atuty - Atuty w Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Do każdej postaci możesz przypisać maksymalnie trzy Atuty. Jednak, aby korzystać ze wszystkich trzech slotów na atuty musisz osiągnąć odpowiednią rangę Inkwizytora. Drugi slot odblokuje się po osiągnięciu 15 poziomu rangi, a trzeci slot po osiągnięciu 30 poziomu rangi. Dokonanie zmiany w każdym ze slotów jest bardzo proste. Wystarczy wybrać Atutu, który chcemy zmienić i wcisnąć odpowiedni klawisz (domyślnie lewy przycisk myszki). W ten sposób otworzy się menu, w którym będziesz mógł wybrać inny Atut.

Panel wyboru Atutów - Atuty w Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Panel wyboru Atutów

Większość Atutów daje premię do różnych parametrów postaci tylko w określonych sytuacjach, przy jednoczesnym obniżaniu wartości tego parametru w innych warunkach niż te wskazane przez Atut. Oznacza to, że mają one ogromny wpływ na zachowanie się w walce twojego Inkwizytora. Może się wówczas okazać, że to co było jego mocną stroną, nagle okaże się jego słabością. Dlatego przy zmianie Atutu przypisanego do danej postaci warto sprawdzić to czy nowe zdolności Inkwizytora ci odpowiadają. W tym celu wykorzystaj misje poboczne, w których twój Inkwizytor ma znaczącą przewagę w sile ognia. W ten sposób będziesz miał duży margines błędu, co pozwoli ci uniknąć konsekwencji związanej ze zmianą zachowania twojej postaci.