Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Stacja Przekaźnikowa | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

To zadanie aktywuje się w momencie, w którym zakończysz rozmowę z Genetorem ze stacji Litościwa Agonia. Skieruje cię on na Stację Przekaźnikową, w której rzekomo znajduje się poszukiwana przez Inkwizytora Magos Biologis.

Zadania

  • Znajdź główne archiwum
  • Zabij wszystkich przeciwników
  • Poszukaj informacji

Opis przejścia

Po raz kolejny będziesz musiał stanąć do walki z Kultystami Chaosu. Znajdują się oni praktycznie w każdej sali, którą przyjdzie ci zbadać, oznacza to że ciągle musisz mieć się na baczności. W dużej mierze są to hordy, więc dobrze jest być uzbrojonym w strzelbę lub granaty odłamkowe. W ten sposób łatwo się ich pozbędziesz. Musisz także uważać na Czempionów. Za wszelką cenę nie możesz pozwolić im się do siebie zbliżyć.

Horda atakująca Inkwizytora. - Stacja Przekaźnikowa | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Horda atakująca Inkwizytora.

W tej misji istotne są dwa pomieszczenia. Pierwszym z nich jest otoczona kolumnami okrągła sala. Znajdziesz w niej skrzynię z uzbrojeniem. Jednak ważniejsza jest wystająca platforma. Znajdziesz na niej ciało, które przeszukanie odkryje dziennik, który stanowić będzie dowód w śledztwie związanym z Caiusem Thornem.

Drugim pomieszczeniem jest główne archiwum - Stacja Przekaźnikowa | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Drugim pomieszczeniem jest główne archiwum. Czeka cię tam walka z dowódcą, którym jest Apostoł Nurgla. Bądź więc przygotowany na dodatkowe przyzywane przez niego jednostki. Zanim jednak zabierzesz się za Apostoła Nurgla, warto zlikwidować inne wrogie jednostki na tym obszarze. W ten sposób unikniesz dodatkowych obrażeń, kiedy będziesz walczył z Dowódcą.

Po wygranej walce, możesz już aktywować znajdujący się w tej sali cogitator. Odczytane z niego dane pozwolą na ustalenie potencjalnej lokalizacji Magos Biologis.