Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Krzyżowiec | Specjalizacje postaci | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

W przypadku Krzyżowca do wyboru masz następujące specjalizacje:

Krzyżowiec taktyczny to specjalizacja, która sprawdza się w walce na średnim dystansie - Krzyżowiec | Specjalizacje postaci | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Krzyżowiec taktyczny

Krzyżowiec taktyczny to specjalizacja, która sprawdza się w walce na średnim dystansie. Wyposażony jest w dość powszechnie występujące, aczkolwiek skuteczne uzbrojenie. Znaczącą przewagą tej klasy jest również jej pancerz, który pozwala na sprowadzenie wieżyczek zapewniających dodatkową siłę ognia. Daje to dużą przewagę w momencie gdy siły wroga są znacznie większe.

Szturmowiec

Szturmowiec jest uzbrojony jest w miecz energetyczny lub miecz dwuręczny. Czyni go to skutecznym tylko w walce wręcz. Oznacza to, że jest on narażony na największe ilości ataków ze strony przeciwników. Dlatego może on dodatkowo dzierżyć tarczę, która zapewnia mu dodatkową ochronę. Do ucieczki z krytycznych sytuacji służy mu natomiast pancerz. Wyposażony jest on w plecak odrzutowy, który pozwala mu na wykonywanie skoków na dużą odległość. Dodatkowo lądowanie po takim skoku zadaje obrażenia wrogim jednostkom znajdującym się w pobliżu. Soko więc można wykorzystać nie tylko do ucieczki, ale także jako formę ataku.

Ciężki strzelec

Ta specjalizacja podobnie jak Krzyżowiec taktyczny, dobrze sprawdza się w walce na średnim dystansie. Wynika to z faktu, że Ciężki Strzelec jest wyposażony w ten sam zestaw broni co Krzyżowiec taktyczny. Obie te specjalizacje różni natomiast pancerz. Ciężki strzelec posiada pancerz, który wyposażony jest w wyrzutnię granatów i rakiet. Sprawia to, że jest to to specjalizacja, która świetnie radzi sobie z dużą ilością przeciwników na raz.