Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Punkty przeznaczenia w Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Punkty Przeznaczenia stanowią w Warhammer 40000 Inquisitor Martyr istotny element rozgrywki. Chociaż początkowo wydają się one bezużyteczne, to wraz z postępami rozgrywki będą one miały istotne zastosowania.

Zdobycie Punktów Przeznaczenia nie jest czymś specjalnie trudnym. Każda misja, niezależnie czy jest to misja główna czy też poboczna, gwarantuje przyznanie określonej ilości Punktów Przeznaczenia za jej ukończenie. Ilość punktów zależy od rozmiarów mapy na której toczy się misja. Najmniejsza ilość punków, które możesz otrzymać wynosi osiem. Informacje o tym ile Punktów Przeznaczenia, będzie przyznane za daną misję dowiedz się z panelu misji.

Również śledztwa dają dodatkowe punkty Przeznaczenia - Punkty przeznaczenia w Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Również śledztwa dają dodatkowe punkty Przeznaczenia. W tym przypadku wartości te są znacznie wyższe. W zależności od stopnia złożoności śledztwa możesz otrzymać od 100 punktów w górę. Ostatnim źródłem, z którego możesz pozyskać Punkty Przeznaczenia jest Tygodniowa Chwała. Za osiągnięcie odpowiednio wysokiego poziomu Tygodniowej Chwały zostaniesz nagrodzony dodatkowymi Punktami Przeznaczenia.

Zostało jeszcze 43% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie