Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Psionik | Klasy postaci | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Psionik w porównaniu do pozostałych klas w Inquisitor - Martyr zamiast siły fizycznej wykorzystuje siłę psychiczną, która z jednej strony świetnie radzi sobie z demonami, z drugiej strony może jednak sprowadzić ich więcej.

Ta klasa postaci posiada następujące cechy - Psionik | Klasy postaci | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry?

Ta klasa postaci posiada następujące cechy:

Co czyha w Osnowie?

Każde użycie przez Psionika mocy psychicznych ma wpływ na Osłonę. Sprowadza się to kumulowania w niej punktów ciepła. Przekroczenie pewnej wartości punków ciepła powoduje to anomalie Osłony, które możesz wykorzystać na swoją korzyść. Z drugiej strony może to sprowadzić na pole walki dodatkowe demony, co utrudni ci prowadzenie walki. Dlatego z tego rozwiązania najlepiej korzystać tylko w ostateczności.

Moce psychiczne

Zasadniczą cechą różniącą Psionika od pozostałych dwóch klas jest to, że wykorzystuje on do walki moce psychiczne. Opierają się one w dużej mierze na sile żywiołów. Sprawdzają się one świetnie na słabsze jednostki. Umożliwiają również nakładanie specyficznych statusów na przeciwników. Jednak w przypadku przeciwników z pancerzem bardzo utrudniają walkę.

Uzbrojenie mocy

Specjalne uzbrojenie dedykowane Psionikom pozwala zwiększyć ich moce psychiczne. Dzięki temu mogą oni gromadzić moc psychiczną.

Psionicy są więc klasą bardzo odstającą od pozostałych dwóch. Stosowana przez nich siła psychiczna pozwala na wyprowadzanie niezwykle silnych ataków. Z drugiej strony mają one wpływ na Osłonę, co może sprowadzić dodatkowych wrogów na pole bitwy. Może to być niezwykle problematyczne w walce, w której wrogowie nawet bez dodatkowego wsparcia mają dużą przewagę liczebną.