Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Lodowe Pustkowie | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Lodowe pustkowie to jedno z trzech zadań związanych z poszukiwaniami Magos Biologis. W tym zadaniu będziesz musiał zlokalizować obóz Magos Biologis na skutej lodem planecie. W porównaniu do poprzednich zadań jest to zadanie o bardzo otwartej strukturze.

Uwaga: Zadanie nie jest obowiązkowe do wykonania. Magos Biologis znajdujesz w czasie wykonania zadania Skażony Archipelag. Zadanie jest możliwe do wykonania tylko przez odnalezieniem Magos.

Zadania

  • Znajdź Magos Biologis
  • Znajdź ładunek
  • Ochroń ładunek

Opis przejścia

Zadanie to można wykonać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest poruszanie się po śnieżnych wysepkach z zaznaczoną, za pomocą latarni, trasą. W ten sposób staniesz do walki ze wszystkimi Kultystami Chaosu znajdującymi się na mapie. W dużej mierze jest to horda i wojownicy podstawowi, którzy nie powinni sprawiać problemów. Jednak pojawiają się także Czempioni, na których musisz bardzo uważać.

Jedna z hord patrolujących obszar misji. - Lodowe Pustkowie | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Jedna z hord patrolujących obszar misji.

W drugim przypadku możesz poruszać się po lodzie. Umożliwi ci dotarcie do celów, bez napotykania wrogów. Oczywiście nie obędzie się bez walki. Obrona ładunku będzie wymagać od ciebie pokonania dwóch fal wrogów. Musisz bardzo uważać, ponieważ Kultyści zdecydowanie bardziej interesują się ładunkiem niż tobą. Szczególnie niebezpieczna jest w tym przypadku horda. Łatwo się jej bowiem przemknąć do ładunku w momencie, gdy ty walczysz z potężniejszymi jednostkami.

Obóz Magos Biologis - Lodowe Pustkowie | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Obóz Magos Biologis

Po pokonaniu przeciwników chcących zniszczyć ładunek, możesz udać się do obozu Magos. Możesz nadal kontynuować zadanie na dwa możliwe sposoby. Nawet jeśli wybrałeś drogę unikającą wroga, to i tak będziesz musiał stanąć do walki z patrolem Kultystów znajdującym się najbliżej obozu. Po dotarciu na miejsce znajdziesz tylko opuszczony obóz, a zadanie zakończy się.