Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Techoołtarze i obrażenia krytyczne w Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

W tym rozdziale znajdziesz pytanie, na które odpowiedzi są zbyt krótkie, by poświęcić im osobny rozdział.

Czym są Techołtarze?

Na niektórych mapach spotkać możesz ogromne konstrukcje, określane mianem Techołtarzy. Oznaczone są one na mini-mapie specjalnym symbolem. Wejście z nimi w interakcję spowoduje, że na minutę otrzymasz premię do jednej ze cech twojego Inkwizytora. Może to być np. zwieszenie prędkości ruchu.

Skąd mam wiedzieć kiedy mogę zadać obrażenia krytyczne?

Obrażenie krytyczne są niezwykle przydatne w sytuacjach, kiedy mierzysz się z przeciwnikiem, który jest silniejszy od twojego Inkwizytora. Jednak prawdopodobieństwo trafienia krytycznego jest niskie, nawet po odblokowaniu stosownych umiejętności. Dlatego w momencie, gdy postać ma szansę na wykonanie trafienia krytycznego na postacią pojawia się komunikat o tym informujący.

Heroiczne czyny są powiązane z graczem nie postacią - Techoołtarze i obrażenia krytyczne w Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Czy zmiana postaci zeruje Heroiczne Czyny?

Heroiczne czyny są powiązane z graczem nie postacią. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się rozpocząć rozgrywkę na nowo, to że osiągnięte Heroiczne Czyny zostaną automatycznie przeniesione na nową postać.