Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Śledztwa | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Głównemu wątkowi fabularnemu w Warhammer 40,000 Inquisitor - Martyr towarzyszą śledztwa. Ich celem jest rozwiązanie zagadek związanych z fabułą. Każda część opowieści posiada określoną liczbę śledztw do rozwiązania. W zamian za każde rozwiązane śledztwo zostaniesz wynagrodzony odpowiednią liczbą punktów rankingowych.

Oczywiście samo wykonywanie zadań fabularnych nie umożliwi ci rozwiązania sprawy. W tym celu musisz znaleźć odpowiednie ślady, które pozwolą twojemu Inkwizytorowi połączyć wszystkie wątki sprawy. Istotnym źródłem śladów są cogitatory. Są to swojego rodzaju dzienniki, z których można pozyskać wiele cennych informacji.

Istotne są też ciała poległych. Często mają oni przy sobie swoje dzienniki lub zarejestrowany obraz. Są to rzeczy, które Inkwizytor również może włączyć do dowodów.

Postępy w śledztwie możesz na bieżąco śledzić na panelu Śledztwa - Śledztwa | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Postępy w śledztwie możesz na bieżąco śledzić na panelu "Śledztwa". Znajdziesz w nim informacje odnośnie aktualnie prowadzonych śledztw oraz tych już zamkniętych [1]. Klikając na poszczególne śledztwo możesz dowiedzieć się jak wygląda jego przebieg [2] oraz ilu dowodów brakuje do jego zakończenia. Dodatkowo na panelu tym znajdziesz informacje o sumarycznej liczbie dowodów znalezionych w danym rozdziale w stosunku do wszystkich dowodów możliwych do znalezienia [3].