Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Cogitator Nosferyczny - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Chcąc skontaktować się mitycznym Duchem Machiny, będziesz musiał zlokalizować Cogitator Nosferyczny, który to umożliwia.

Zadania

  • Dotrzyj do Noosferycznego Cogitatora
  • Zniszcz wszystkie siedliska Nurgle'a

Opis przejścia

W tym zadaniu będziesz musiał przebić się przez kolejny pokład Martyra, by odnaleźć Cogitator Nosferyczny, umożliwiający kontakt z Duchem Maszyny. Dostanie się do niego, będzie wymagać od ciebie przebicia się przez duże ilości oddziałów wroga.

Zadanie jest o tyle utrudnione, że praktycznie w każdym miejscu znajdują się jaja Nurgle'a. Po upływie określonego czasu wykluwa się z nich horda Kultystów Chaosu, która dołączy się do walki. Jedyną metodą na powstrzymanie tego jest zniszczenie jaj, zanim pękną. Oznacza to jednak, że musisz zrezygnować z ataków w stronę przeciwników, tylko po to by zniszczyć jaja.

Grupa świeżo wyklutych Nurglingów. - Cogitator Nosferyczny - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Grupa świeżo wyklutych Nurglingów.

Dodatkowo napotkasz także trzy gniazda Nurgle'a, z czego jedno w bezpośrednim sąsiedztwie cogitatora. Są one silnie strzeżone i dodatkowo produkują duże ilości dodatkowych oddziałów. Ważne jest abyś najpierw zlikwidował oddział podstawowy, strzegący gniazd. Dopiero potem skup się na samym gnieździe i oddziałach, które wytwarza.

Ogromny pomiot chaosu - Cogitator Nosferyczny - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Ogromny pomiot chaosu

Sam Cogitator jest również bardzo dobrze strzeżony. Aby do niego dotrzeć będziesz musiał zmierzyć się z jednostką Elitarną. Najłatwiejszym sposobem na pokonanie jej jest utrzymanie Inkwizytora w ciągłym ruchu w jak największym dystansie od wroga. Musisz bowiem unikać ogromnych szponów, które stanowią podstawę walki pomiotu chaosu. Niestety nałożenie jakiegokolwiek statusu osłabiającego na pomota, jest praktycznie niemożliwe, ponieważ jego pancerz regeneruje się niezwykle szybko.

Po pokonaniu pomiotu chaosy możesz oczyścić pomieszczenie z pomniejszych jednostek przeciwników i wejść w interakcję w cogitatorem co zakończy zadanie.