Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wcielone Szaleństwo | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

W Wcielonym Szaleństwie po raz pierwszy osobiście spotkasz Caiusa Thorna. Będziecie musieli odeprzeć dużą ilość przeciwników, by podtrzymać działanie generatora.

Zadania

  • Dołącz do Caiusa Thorna
  • Ochroń generator
  • Caius Thorn musi przeżyć
  • Wyłącz blokadę teleportu

Opis przejścia

Wraz z oddziałem który towarzyszył ci w poprzedniej misji będziesz musiał dotrzeć do Caiusa Thorna i pozostałych członków oddziału. Na drodze nie natrafisz na przeciwników.

Po spotkaniu się z oddziałem, zostaniesz wprowadzony w sytuację. Twoim zadaniem będzie odpieranie kolejnych fal przeciwników, nacierających na przyczółek oddziału. Twoim zadaniem będzie ochrona generatora oraz utrzymania Caiusa Thorna przy życiu. O ile generator nie będzie stanowić problemu, o tyle przeżycie Caiusa Thorna może stanowić wyzwanie.

Warto też zwrócić uwagę na cogitator stojący nieopodal generatora, zapiski z niego pozyskane stanowią dowód w dwóch śledztwach.

Całość ataku podzielona jest na trzy fale każda z nich stopniowo zwiększa liczbę przeciwników i ich siłę ognia - Wcielone Szaleństwo | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Całość ataku podzielona jest na trzy fale każda z nich stopniowo zwiększa liczbę przeciwników i ich siłę ognia. O tym ilu przeciwników pozostało do pokonania w danej fali informuje panel dotyczący zadania.

Z racji tego, że Caius Thorn uwielbia pakować się w największe skupiska wrogów jest on ciągle narażony na ataki - Wcielone Szaleństwo | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Z racji tego, że Caius Thorn uwielbia pakować się w największe skupiska wrogów jest on ciągle narażony na ataki. Musisz więc ciągle go pilnować i odpierać wyprowadzane w jego kierunku ataki. W innym przypadku Caius zginie i będziesz musiał powtarzać całe zadanie od początku.

Po zakończonych wszystkich trzech falach, będziesz musiał wyłączyć blokadę teleportu. Aby się do niej dostać musisz się jednak przebić przez dwie kolejne sale. W pierwszej czeka cię potyczka z Kultystami Chaosu. W drugiej natomiast staniesz w oko w oko z Machiną Chaosu. Jest to potężna jednostka opancerzona, niezwykle odporna na ataki. Będą jej towarzyszyć kolejni Kultyści Chaosu. Z racji obrażeń jakie zadaje Machina to właśnie na niej powinieneś skupić swój atak. W tym przypadku bardzo istotny jest dystans. Utrzymuj swojego Inkwizytora w ciągłym ruchu i na bezpiecznym dystansie.

Po skończonej walce podejdź do cogitatora znajdującego się na końcu Sali. Interakcja z nim zdejmie blokadę teleportu i zadanie zakończy się.

Nagroda: 600 Punktów Doświadczenia + ekwipunek zależny od klasy postaci.