Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Monolit skąpany we krwi - Wróg pod ziemią - Solucja Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Zadanie Monolit skąpany we krwi, jest ostatnim etapem śledztwa w sprawie zaginięć. Dotrzesz w nim do "siedziby" heretyków i zlikwidujesz ich ostatni oddział.

Zadania

  • Zabij wszystkich obrońców
  • Wejdź do komnaty
  • Zabij Mrocznego Apostoła
  • Zbadaj piekielny manuskrypt

Opis przejścia

Monolit skąpany we krwi to trudna misja. Musisz stawić w niej czoło dużym ilościom przeciwników. W dużej mierze są to jednostki podstawowe. Niewielkim ułatwieniem jest to, że część przeciwników podstawowych wyposażonych jest w broń do walki wręcz, co daje ci więcej czasu na reakcję. Natrafisz także na kilku Czempionów. W pierwszych chwilach będą oni pojawiać się pojedynczo, więc nie powinni sprawiać większych trudności.

Pierwszym punktem, w którym spotkasz się z większym oporem, jest niewielka wnęka, w korytarzu którym poruszasz się w trakcie zadania. Trafisz tam na duży oddział wroga, na który składają się jednostki podstawowe, trzech Czempionów oraz Machina Chaosu. Dodatkowo tuż za Machiną Chaosu znajduje się strzeżona skrzynia. Jeśli się do niej zbliżysz pojawi się dodatkowy przeciwnik, w postaci jej obrońcy. Wejście we wnękę spowoduje, że dostaniesz się w krzyżowy ogień, analogicznie jak na poniższym obrazku:

Dlatego najlepszym sposobem na zwycięstwo w tej walce jest pozostanie w korytarzu - Monolit skąpany we krwi - Wróg pod ziemią - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Dlatego najlepszym sposobem na zwycięstwo w tej walce jest pozostanie w korytarzu. W ten sposób zyskasz trochę więcej czasu. Jednostki znajdujące się głębiej we wnęce, w tym Machina Chaosu, będą musiały się przegrupować, by móc cię zaatakować. Ty w tym czasie będziesz mógł zlikwidować jednostki znajdujące się bliżej.

Po walce, będziesz mógł udać się w głąb korytarza. Po raz kolejny staniesz do walki z oddziałami wroga składającymi się z jednostek podstawowych i Czempionów. W pewnym momencie dotrzesz do ogromnych drzwi. Otworzą się one przed tobą, a ty staniesz twarzą w twarz ze Sinaxem - Mrocznym Apostołem. Będzie on miał swój oddział przyboczny, który zaatakuje wraz z nim. Jednak w całej komnacie ilość przeciwników jest znacznie większa. Włączą się oni do walki, gdy tylko się do nich zbliżysz. Dlatego w czasie walki z Sinaxem staraj się jak najbardziej zawęzić obszar, po którym się poruszasz. W innym przypadku do walki będą dołączać się kolejne wrogie jednostki.

Walka z Mrocznym Apostołem. - Monolit skąpany we krwi - Wróg pod ziemią - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Walka z Mrocznym Apostołem.

Po śmierci Sinax, zostawi płytkę danych, która stanowi ostatni dowód w śledztwie. Podniesienie jej zakończy zadanie i całe śledztwo.