Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Skażony Archipelag | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Kolejne z zadań skupionych na poszukiwaniach Magos Biologis. Tym razem zostaniesz wysłany na niewielki archipelag, gdzie skupisko Kultystów Chaosu jest niezwykle silne.

Zadania

  1. Znajdź Magos Biologis
  2. Zniszcz wszystkie siedliska

Opis przejścia

Skażony archipelag, to zadanie, w którym Kultyści Chaosu są niezwykle silni. Wynika to z obecności dwóch gniazd Nurgli w tym rejonie. I to jest właśnie likwidacje tych gniazd jest jednym z zadań, które musisz wykonać.

Praktycznie na całej mapie znajdziesz oddziały Kultystów Chaosu. Musisz więc być przygotowany na ciągłą walkę. W szczególności uważaj na wrogich Psioników. Wykorzystuj osłony, by unikać ich ataków. Zwiększy to twoje szanse na zwycięstwo. Dodatkowo na mapie znajdziesz strzeżoną skrzynię z ekwipunkiem. Musisz na nią uważać, aby nie obudzić strażnika skrzyni w czasie walki z oddziałami Kultystów Chaosu.

Gniazdo Nurgli - Skażony Archipelag | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Gniazdo Nurgli

Likwidacja gniazd również będzie wyrwaniem. W czasie walki produkują one dodatkowe jednostki. Wspierają one i tak silne oddziały strzegące gniazd. Najlepszym rozwiązaniem w tej sprawie jest zlikwidowanie w pierwszej kolejności oddziału pilnującego. Standardowo zacznij od najsłabszych przeciwników, których likwidacja jest najłatwiejsza. Następnie skup się na samym gnieździe Nurgli. Zahamuje to napływ nowych jednostek na pole walki. Dopiero wtedy zaatakuj jednostki, które pochodzą z gniazda.

Magos Biologis - Skażony Archipelag | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Magos Biologis

Następnie będziesz musiał udać się do obozu Magos Biologis. Znajdziesz ją nieopodal kapsuł znajdujących się w obozie. Zadanie zakończy się gdy zniszczysz oba gniazda i zbadasz obóz Magos.