Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Misje priorytetowe w Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Po zakończeniu zadania Sanktuarium Badawcze, format zadań ulega zmianie. Nie są one już z góry narzucone. Zamiast tego pojawiają się proceduralnie generowane zadania określane mianem Misji Priorytetowych.

Opierają się one na identycznych celach co zadania poboczne. Są one powiązane z prowadzonymi aktualnie śledztwami i mają wpływ na ich wynik. Cała Misja Priorytetowa opiera się na ciągu kilku zadań. To jakie cele będziesz miał w nich do spełnienia, zależy od wyborów, których dokonasz [2]. Do wyboru masz tam kilka różnych strategii, z którymi musisz się zapoznać. Potem musisz wybrać tą, która odpowiada ci najbardziej. Na podstawi tej decyzji generowane są określone wymagania zwycięstwa.

Kolejnym ważnym elementem Misji Priorytetowych są wskaźniki sukcesu i strat [1] - Misje priorytetowe w Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Kolejnym ważnym elementem Misji Priorytetowych są wskaźniki sukcesu i strat [1]. Każda podjęta decyzja wpływa na oba wskaźniki. Podobnie ma się to z samymi zadaniami. To w jaki sposób je wykonasz, będzie miało przełożenie na to jak prawdopodobne jest zwycięstwo. Liczą się czas wykonania zadania, stopień oczyszczenia mapy z wrogów oraz ilość zgonów Inkwizytora. Z każdym zadaniem składającym się na Misję Priorytetową suma uzyskanych punków sumuje się z osiągnięciami z poprzednich zadań.

Musisz pilnować, by wskaźnik sukcesu w danym zadaniu rósł jak najszybciej. Wybieraj te strategie, które dają najwięcej punków sukcesu i wykonuj zadania najszybciej jak potrafisz. Jeśli bowiem po wykonaniu ostatniego zadania Misji Priorytetowej, będziesz mieć zbyt małą ilość punków zwycięstwa, cała misja skończy się porażką.

W przypadku wskaźnika strat natomiast musisz pilnować, by był on jak najmniejszy. Chociaż nie przekłada się on na zwycięstwo w misji, to wpływa on na wskaźnik Sławy i zbyt wysoka wartość tego wskaźnika, może utrudnić ci zdobycie tygodniowej nagrody za odpowiednio wysoki wskaźnik Sławy.