Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zakazany kult | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

W tym zadaniu twoim celem jest zlikwidowanie trzech dowódców stanowiących trzon Kultystów Chaosu znajdujących się na Martyrze.

{TOC H3}

Zadania

  1. Zabij czempionów chaosu
  2. Dotrzyj do wyjścia

Opis przejścia

W tej misji musisz zmierzyć się z trzema dowódcami Kultu Chaosu - Zakazany kult | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
  1. Apostoł Nurgla
  2. Ogryn Zarazy
  3. Chorząży
  4. Wyjście

W tej misji musisz zmierzyć się z trzema dowódcami Kultu Chaosu. Każdy z nich posiada dodatkowy oddział, który stanowi dla niego wsparcie. Kolejność jest w tym przypadku dowolna. Na początku najlepiej jest zmierzyć się z Chorążym [3]. Będzie on oprócz dodatkowego oddziału przywoływał co jakiś czas oddział Nurglingów. Nie jest to specjalne utrudnienie, jednak mogą być one uporczywe. W pierwszej kolejności zlikwiduj oddział, który mu towarzyszy. Wtedy będziesz mógł bez problemu zlikwidować Chorążego.

Następnie skup się na Orgynie Zarazy [2]. Będzie to najłatwiejsza walka ze wszystkich trzech. Walka z nim będzie przypominać tą z zadania Ocalenie. Utrzymuj postać w ciągłym ruchu, by unikać chmur toksyn, jednocześnie prowadząc ciągły ostrzał.

Ostatnim przeciwnikiem z którym będziesz musiał walczyć jest Apostoł Nurgla [3]. Jest to najtrudniejszy przeciwnik z całej trójki. Regeneruje się niezwykle szybko i do tego co jakiś czas sprowadza grupę Siewców Zarazy. Oznacza to, że nawet po zlikwidowaniu głównej grupy przeciwników nadal będzie on wspierany przez jednostki strzeleckie. Dodatkowo regeneruje się on niezwykle szybko. Dlatego musisz starać się zadać jak najwięcej obrażeń między kolejnymi falami Siewców.

Apostoł Nurgla w trakcie przywoływania grupy Siewców Zarazy. - Zakazany kult | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Apostoł Nurgla w trakcie przywoływania grupy Siewców Zarazy.

Z Sali W której walczyłeś z Apostołem Nurgla można wejść do małego pomieszczenia znajdziesz tam kolejny cogitator z danymi.

Po za oddziałami towarzyszącymi dowódcom spotkasz także kilka pomniejszych oddziałów wroga, między innymi w korytarzu w którym zaczynasz misję czy w Sali prowadzącej do wyjścia [4]. W porównaniu do grup dowódców nie powinny one stanowić dla ciebie większego problemu.

Nagroda: 600 Punktów Doświadczenia + ekwipunek zależny od klasy postaci.