Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wróć na "Martyra" - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Po zakończeniu śledztwa Polowanie na Martyra, będziesz znał nową lokalizację tego mitycznego statku. Musisz wrócić na jego pokład, by odkryć wszystkie tajemnice, które skrywa ten statek.

Zadania

  • Obroń desantowiec
  • Oczyść teren wokół desantowca
  • Pobierz dane teleportacyjne

Opis przejścia

Twoim pierwszym zadaniem po powrocie na Maryta, będzie zabezpieczenie ładowni i zapewnienie bezpieczeństwa desantowca. W pierwszym etapie misji będziesz musiał bronić desantowiec przed falami Kultystów Chaosu. Będziesz mieć do dyspozycji niewielki oddział stanowiący dla ciebie wsparcie. Jednak zasięg ataku twoich sojuszników jest stosunkowo niewielki, więc nie powinieneś walczyć z nimi w jednym szeregu, ponieważ taka taktyka sprawi, że ochrona desantowca będzie niemal niemożliwa. Traktuj ten oddział raczej jako ostatnią linię obrony przed Kultystami Chaosu.

Oddział broniący desantowca. - Wróć na Martyra - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Oddział broniący desantowca.

Po pokonaniu obu fal, będziesz musiał zlikwidować także pozostałe oddziały stacjonujące w okolicy desantowca. Jest to kilka grup o różnym układzie sił. Część z nich stanowi niewielkie grupy złożone z podstawowych jednostek. Inne zaś będą miały w swoich szeregach silniejsze jednostki typu Czempion lub Dowódca. Żadna z tych grup nie powinna jednak stanowić dla ciebie większego zagrożenia.

Jedna z grup znajdująca się w okolicy desantowca. - Wróć na Martyra - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Jedna z grup znajdująca się w okolicy desantowca.

Twoim następnym krokiem po likwidacji tych oddziałów jest zabezpieczenie danych telepotacyjnych. W tym celu będziesz musiał udać się w głąb doków. Spotkasz tam kolejne wrogie jednostki. Podobnie jak w przypadku oddziałów znajdujących się bliżej desantowca, są one bardzo zróżnicowane po względem siły jednostek. Jednak ich ilość jest zdecydowanie większa. Nie musisz jednak likwidować wszystkich wrogich jednostek. Wystarczy, że utorujesz sobie drogę do platformy z cogitatorem zawierającym odpowiednie dane.