Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zabójczyni | Specjalizacje postaci | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

W przypadku Zabójczyni do wyboru masz trzy następujące specjalizacje:

Specjalizacja ta opiera się w dużej mierze na skrytobójstwie - Zabójczyni | Specjalizacje postaci | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Infiltratorka

Specjalizacja ta opiera się w dużej mierze na skrytobójstwie. Infiltratorka wyposażona jest w dwa miecze zdolne do zadawania dużych obrażeń z bliskiej odległości, Dodatkowo jej pancerz wyposażony jest w maskowanie. Nie ma więc problemu, by niezauważonym podkraść się do przeciwnika i zdać mu poważne obrażenia. Z drugiej strony jednak walka na krótki dystans, przy dość niskiej odporności na obrażenia, jaką cechują się Zabójczynie, może być niezwykle trudna. W szczególności gdy liczba przeciwników jest duża.

Snajperka

Snajperka to specjalizacja będąca przeciwieństwem Infiltratorki. Wyposażona w karabin snajperski, świetnie nadaje się do likwidowania przeciwników z dużego dystansu. Ważne jest jednak żeby zlikwidować wszystkich wrogów, gdy znajdują się w pewnej odległości od postaci. Snajperka bowiem kompletnie nie sprawdza się natomiast w bezpośrednim kontakcie. Gdy wróg zbyt się zbliży pozostaje ucieczka lub wykorzystanie zdolności pancerza, która pozwoli na stworzenie hologramu postaci i odwrócenie uwagi przeciwników.

Tępicielka

Tępicielka stanowi kompromis między pozostałymi dwiema specjalizacjami. Uzbrojona jest w strzelbę, która stanowi jest niszczycielską bronią na krótki dystans. W przypadku gdy cel znajduje się w większej odległości, Tępicielka posiada również karabin snajperski. Sprawia to, że jest ona skuteczna w walce na krótki i długi dystans. Dodatkowo pancerz posiada zdolność rozwijania szybkich prędkości co pozwala Tępicielce na szybkie zmiany pozycji w czasie walki. Ułatwia to utrzymanie kontroli nad polem walki i umożliwia bezpieczną ucieczkę w kryzysowej sytuacji.